ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

США та союзники дадуть рішучу відповідь у разі подальшого вторгнення РФ в Україну, – Джо Байден

Міжнародне співробітництво Новини
3 Січня 2022, 12:44
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президенти України Володимир Зеленський та Президент США Джозеф Байден провели  телефонну розмову стосовно агресії РФ та ситуації на сході і на кордонах України. Розмова тривала понад півтори години.

«Президент Байден чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати та їх союзники та партнери дадуть рішучу відповідь, якщо Росія продовжить вторгнення в Україну», – повідомили на сайті Посольства США в Україні у викладі змісту телефонної розмови Президента Джозефа Байдена з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Лідери висловили підтримку дипломатичним зусиллям, починаючи з наступного тижня з проведення заходів щодо двостороннього діалогу зі стратегічної стабільності в НАТО через Раду НАТО-Росія та в Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Президент Байден підкреслив прихильність Сполучених Штатів та їх союзників і партнерів принципу «нічого про Україну без України». Він вкотре запевнив у відданості Сполучених Штатів суверенітету та територіальній цілісності України. Президент Байден також висловив підтримку заходам зміцнення довіри для деескалації напруженості на Донбасі та активної дипломатії для просування імплементації Мінських домовленостей на підтримку Нормандського формату», – йдеться у викладенні.

Володимир Зеленський привітав активну роль США у врегулюванні ситуації на сході та кордонах України, відзначивши важливість запланованих на січень 2022 року міжнародно-правових заходів. Повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

«Високо ціную підтримку Сполученими Штатами нашої пропозиції провести найближчими днями засідання Комісії Україна – НАТО», – заявив Глава Української держави.

Він висловив подяку за підтримку Президентом США принципу «нічого про Україну без України», а також за готовність американської сторони вжити рішучих заходів у разі здійснення Росією агресії проти нашої держави.

Сторони обговорили кроки, які робить Україна в межах Мінського та Нормандського форматів, і наголосили на важливості подальших дипломатичних зусиль.

«Сьогодні йдеться про майбутнє не лише України, а і європейської безпеки та світового порядку, заснованого на правилах та демократичних цінностях», – зауважив Володимир Зеленський.

Лідери двох держав також обговорили економічні й енергетичні безпекові виклики. Президент України поінформував Джозефа Байдена про поступ економічних реформ у нашій країні та заходи, яких вживають з метою зміцнення стабільності та деолігархізації.

Під час розмови вкотре було підтверджено незмінну підтримку з боку Сполучених Штатів суверенітету й територіальної цілісності України та її євроінтеграційних прагнень.

«Перша міжнародна розмова року з президентом США доводить особливий характер наших відносин. Обговорили спільні дії та партнерів зі збереження миру в Європі і недопущення подальшої ескалації, реформи та деолігархізацію. Цінуємо непохитну підтримку», – зазначив Володимир Зеленський на сторінці президента України у твітері.

Підготувала Ольга Мосьондз

Фото “Новинарня”


«Коли закінчиться війна?» — відповідь «Трампа» з 128-ї бригади побратими чують щодня
«Коли закінчиться війна?» — відповідь «Трампа» з 128-ї бригади побратими чують щодня

Пів року він прожив у бліндажі під Степногірськом, варив каву з дощової води й тепер має власний прогноз щодо завершення війни.

Тилова надбавка в 10 тисяч гривень: кому платитимуть
Тилова надбавка в 10 тисяч гривень: кому платитимуть

Військовослужбовці Сил оборони отримуватимуть нову виплату (тилова додаткова винагорода) у розмірі 10 тисяч гривень на місяць.

30-кілометрова «кілзона»: як ударні крила «Едельвейсів» випалюють ворожу логістику
30-кілометрова «кілзона»: як ударні крила «Едельвейсів» випалюють ворожу логістику

Підрозділи 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» перетворили 30-кілометрову смугу за лінією зіткнення на суцільну зону ураження.

«Я тобі зуби виб’ю»: росіяни влаштовують «голодні ігри» за бензин, поки чиновники заправляються без черги
«Я тобі зуби виб’ю»: росіяни влаштовують «голодні ігри» за бензин, поки чиновники заправляються без черги

Дефіцит палива у рф в останні тижні призвів до такої напруги, що почав загрожувати країні-агресору справжнім соціальним вибухом.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Номер обслуги кулеметника

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Olx Командир міномета 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

Olx Гранатометник у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

RobotaUa Військовослужбовець

від 50100 до 120100 грн

Одеса

Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Olx Інструктор з інженерно-саперної справи

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

RobotaUa Бойовий медик служба по контракту ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП