ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Жмеринські волонтери привітали з новорічними та різдвяними святами бійців на передовій

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Січня 2022, 12:56

Перед новорічними та різдвяними святами волонтерський десант із Жмеринки навідався до дружних військових колективів на передовій, які за ці довгі сім років співпраці та бойового товариства цілком можна називати підшефними. Так, для активістів Християнського волонтерського центру «ОЦХВЄ» та представників Спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО м. Жмеринки це вже — 58-ма поїздка на Схід.

Зі смачними домашніми варениками та пирогами, консерваціями та іншими гостинцями, а також малюнками від школярів волонтери відвідали підрозділи окремих механізованих бригад імені Короля Данила, імені князя Костянтина Острозького та імені князя Володимира Мономаха. Завітали й до окремої мотопіхотної Маріупольської бригади та добровольців «Правого сектору». Отже, за час свого вояжу на Схід, вони побували в багатьох місцях як Донецької, так і Луганської областей.

Окрім смаколиків та дитячих привітань, захисникам везли і Слово Боже. На кожній позиції, де бували, волонтери та капелани Олександр Бардецький і Олексій Новіцький читали молитви, просячи захисту для українських воїнів на передовій.

Представники Спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО Микола Окаєвич і Олександр Бардецький висловлюють слова вдячності за волонтерську допомогу школам та Будинку культури міста Жмеринка, школі імені В. О. Забаштанського смт Браїлів, представникам Шаргородської територіальної громади, священнослужителям, підприємцям Станіславу Крупському, Миколі та Роману Самборським, Олександрові Грабовському та Василю Марчуку. Словом, до благородної справи підтримки захисників долучилися всім миром.

— Окрему вдячність хочеться висловити Надії Панкевич за власноруч наліплені вареники та учням Браїлівського професійного ліцею за спечені пироги, — акцентують волонтери. — Також ми радіємо, що в Жмеринці така потужна Спілка учасників АТО і волонтерів, які вміють співпрацювати та робити хороші справи!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: