ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові ветеранів та ветеранок АТО/ООС навчатимуть перетворювати військові вміння на ділові

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Січня 2022, 13:22

У Львові за підтримки Державного департаменту США відбудеться онлайн-курс профорієнтації для ветеранів та ветеранок російсько-української війни від освітньої платформи Verba-club.

Варто відзначити, що цей курс створювали самі ветерани АТО/ООС, а також військові психологи  та найкращі фахівці ринку праці України.

— Наша головна мета — щоб колишні військовослужбовці та ті, котрі збираються полишити армію, змогли втілити свій військовий довід у професійний, — повідомила координаторка проєктів освітньої платформи  Verba-club Анна Гуцол. — Це перший такий проєкт у Львові, під час якого наші ментори допоможуть зробити перші кроки у працевлаштуванні в цивільному житті. Курс охоплюватиме надання професійних та соціальних навичок, а також познайомить з певними інституціями та людьми для подальшого розвитку, а вже за результатами курсу його учасники напишуть резюме для побудови кар’єрного плану.

Варто відзначити, що онлайн-курс стартує10 січня. Записатися на нього може кожен охочий ветеран чи ветеранка АТО/ООС, заповнивши анкету за посиланням: https://verbaclub.com/veteran-reintegration.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram