ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Заступник керівника Офісу Президента й радник Прем’єр-міністра Естонії обговорили безпекову ситуацію в Україні

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Грудня 2021, 8:27

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів онлайн-консультації з радником Прем’єр-міністра Естонської Республіки з питань зовнішньої політики Лііс Ліпре-Ярмою.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Ігор Жовква докладно ознайомив співрозмовницю з безпековою ситуацією на Донбасі та в тимчасово окупованому Криму. Він наголосив на важливості рішучої та скоординованої позиції міжнародної спільноти щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України, а також відзначив незмінну позицію Естонії у цьому зв’язку.

Заступник керівника Офісу Президента й радник Прем’єр-міністра Естонії обговорили співпрацю двох держав щодо реалізації стратегічного курсу України на європейську інтеграцію, а також результати 6-го саміту Східного партнерства, який відбувся у Брюсселі в грудні 2021 року.

Ігор Жовква відзначив важливість проведеної зустрічі лідерів України, Грузії та Молдови й ухвалення Спільної заяви глав держав та урядів «Асоційованого тріо». Він подякував співрозмовниці за дієву допомогу Естонії в питанні реалізації євроінтеграційної стратегії України та підтримку формату «Асоційованого тріо».

Ігор Жовква та Лііс Ліпре-Ярма обговорили наступний саміт НАТО в Мадриді у 2022 році, передусім у контексті запрошення України до участі в заході, та його очікувані результати. Було скоординовано пріоритетні завдання подальшої співпраці України та Естонії по лінії НАТО.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Вирішив, що краще бути з елітою»: як новобранців готують до служби в ДШВ

«Вирішив, що краще бути з елітою»: як новобранців готують до служби в ДШВ

Перш ніж потрапити на передову, кожен військовослужбовець проходить Базову загальновійськову підготовку (БЗВП), де опановує ключові навички стрільби, тактики, маскування та тактичної медицини.

Ворог атакував Запорізьку область 400 безпілотниками: серед постраждалих — цивільна жінка

Ворог атакував Запорізьку область 400 безпілотниками: серед постраждалих — цивільна жінка

На Запоріжжі внаслідок російської атаки FPV-дроном поранено 69-річну жінку. Ворог не припиняє обстрілів мирних міст і сіл області — за минулу добу зафіксовано застосування близько 400 безпілотників, переважно FPV-типу.

«Прораб», «Казбек» і «Кабура»: історія мінометного розрахунку, що воює на Покровському напрямку

«Прораб», «Казбек» і «Кабура»: історія мінометного розрахунку, що воює на Покровському напрямку

«Крайній раз ми були на позиції 22 дні. Було таке, що відкриваєш капонір, кидаєш міну — а над тобою вже висять дрони», — розповідає «Казбек», мінометник 3-го штурмового батальйону 92-ї окремої штурмової бригади.

Морпіх-титан: боєць 35-ї бригади Ігор Кірілюк встановив Національний рекорд з паверліфтингу

Морпіх-титан: боєць 35-ї бригади Ігор Кірілюк встановив Національний рекорд з паверліфтингу

Військовослужбовець 2-го батальйону 35-ї окремої бригади морської піхоти Ігор Кірілюк встановив Національний рекорд на турнірі з паверліфтингу POWER STEEL 2025.

«Розпаковка від Signum»: FPV-дрони знайшли й спалили лісовий автопарк окупантів

«Розпаковка від Signum»: FPV-дрони знайшли й спалили лісовий автопарк окупантів

Пілоти батальйону «Signum» провели операцію на Лиманському напрямку, виявивши та знищивши кілька прихованих схованок російської техніки й пального. У лісосмузі, куди противник акуратно звозив свої резерви, українські оператори «розпакували» схованки дронами FPV.

«Бачимо навіть у темряві»: нічні бомбери ССО «чистять» підступи до Покровська

«Бачимо навіть у темряві»: нічні бомбери ССО «чистять» підступи до Покровська

Оператори FPV-дронів та важких бомберів 144-го центру Сил спеціальних операцій продовжують знищувати ворожу піхоту на підступах до Покровська.

ВАКАНСІЇ

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби, водій

від 21000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Технік РТБ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Водій

від 21000 до 27000 грн

Теплик

Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Костянтинівка

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

--- ---