ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У ВІТІ розгорнуто кіберполігон

Новини
29 Грудня 2021, 15:22
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

На кафедрі кібербезпеки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розгорнуто навчально-тренувальний комплекс кібербезпеки, який призначений для виявлення, реагування, протидії та попередження кіберзагроз.

Як повідомили в пресслужбі військового вишу, комплекс можна використовувати й для аналізу та розслідування кіберінцидентів, він призначений для підвищення якості освітнього процесу.

До складу комплексу входять програмно-технічні засоби, ситуаційний центр, комплекс технічних засобів та включає в себе 80 автоматизованих робочих місць для курсантів та слухачів інституту, що навчаються за спеціальністю «Кібербезпека».

Кіберполігон забезпечує стале функціонування програмно-апаратного ядра, надання можливості створення, модифікації та реалізації сценаріїв та контролю проведення навчальних занять, тренувань з кібербезпеки.

Оперативне управління інфраструктурою кіберполігону забезпечує ситуаційний центр, який призначений для підготовки та проведення навчальних занять та тренувань, а також реагування на кібератаки у ході їх проведення.

Доступ до ресурсів комплексу здійснюється через захищений віртуальний канал з використанням двофакторної автентифікації. Це разом з потужним брандмауером та антивірусним програмним забезпеченням гарантує захист внутрішньої інфраструктури від зовнішніх загроз.


Двох колаборантів з Херсонщини засуджено до тюремних термінів
Двох колаборантів з Херсонщини засуджено до тюремних термінів

Суд визнав винними у колабораційній діяльності двох представників окупаційної влади рф на тимчасово захопленій території Херсонської області.

Операція «Пекло-2»: дрони «Азову» знищили ворожі запаси пального на Донеччині
Операція «Пекло-2»: дрони «Азову» знищили ворожі запаси пального на Донеччині

Ударні безпілотники 1-го корпусу НГУ «Азов» провели на ТОТ Донецької області операцію «Пекло-2», атакувавши ворожі склади з паливом.

Масована атака дронів на Суми: двоє загиблих, зруйновані житлові будинки
Масована атака дронів на Суми: двоє загиблих, зруйновані житлові будинки

На чотирьох локаціях у Сумах зафіксовані влучання ворожих БПЛА внаслідок нічної масованої атаки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

WorkUa Психолог

від 20000 до 50000 грн

Харків

Військова частина 2240 НГУ

WorkUa Оператор ПЗРК

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

WorkUa Командир бойової машини

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

WorkUa Водій кат. В, С, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

WorkUa Стрілець

від 8000 до 10000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920