ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У харківському госпіталі відкрили відновлене приймальне відділення

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Грудня 2021, 16:42

У Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону урочисто відкрили відновлене приймальне відділення клініки невідкладної медичної допомоги (та прийому і евакуації).

У приміщеннях відділення зробили ремонт, укомплектували необхідним технічним майном та медичною апаратурою.

—  Приймальне відділення — це як обличчя нашого медичного закладу. Тут відбувається приймання, діагностика пацієнтів. Окрім цього, у приймальному відділенні вперше з’явилося операційне приміщення, яке наразі ми вже розпочали комплектувати. Завдяки цьому ми зможемо в рази зменшити дорогоцінний час за нагальної потреби хірургічного втручання. Воно також побудоване за всіма сучасними вимогами та технологіями, які використовують під час проєктування операційних, —  зазначив начальник клініки невідкладної медичної допомоги (та прийому і евакуації) полковник медичної служби Володимир Негодуйко.

Слід додати, що безперебійну роботу відділення забезпечують близько 15 осіб —  усі досвідчені медичні фахівці. Адже, як відомо, саме на приймальне відділення припадає чи не найбільше навантаження під час масового надходження пацієнтів.

Військові лікарі відзначають, що після відновлення пропускна спроможність відділення збільшилася понад вдвічі. Це стало можливим завдяки збільшенню кількості робочих місць у відділенні та комп’ютеризації ведення історії хвороб пацієнтів.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram