ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Миколаївщині учасники бойових дій отримали сертифікати на житло

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Грудня 2021, 20:00

У Миколаївській обласній державній адміністрації учасникам бойових дій вручили 24 сертифікати на придбання житла.

Так, 9 квартир були придбані коштом обласного та міського бюджетів, а 15 — за кошти держбюджету.

Як зазначив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, нині з Міністерством оборони йде плідна співпраця щодо подальшої купівлі квартир для військових.

— Наразі працюємо з Міністерством оборони щодо купівлі квартир у Миколаївській області для військових. Це від 100 до 300 квартир. Будемо намагатися отримати максимальну кількість. Також разом із містом розробляємо програму для військових щодо забезпечення житлом. Ми розуміємо, що по ПДФО військові платять дуже багато, частина цього ПДФО повинна їм повертатися, тому працюймо в цьому напрямку, — сказав очільник області.

Водночас секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько повідомив, що програма «Турбота» буде діяти й фінансуватися надалі.

— Миколаїв став першим містом в Україні, де створено управління ветеранів. До завдань цього управління входить також наша взаємодія з військовими, піклування про них та створення таких подій й програм, як сьогодні, — доповнив він.

Нагадаємо, що заходами Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» передбачено придбання житла для окремих категорій громадян на умовах співфінансування (50% — з обласного бюджету, 50% — з відповідного місцевого бюджету). На 2021 рік в обласному бюджеті на зазначені цілі було передбачено 5 мільйонів гривень та ще 5 мільйонів із міського бюджету міста Миколаєва.

Таким чином було придбано 10 квартир для учасників бойових дій та членів їхніх сімей, що перебували на квартирному обліку міста Миколаєва, та одну квартиру для родини загиблого ліквідатора, що постраждав від наслідків Чорнобильської катастрофи (2 сертифікати були вручені раніше).

Фото: Миколаївська обласна державна адміністрація

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram