ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Сєвєродонецьку увічнять пам’ять загиблих на сході українських воїнів

Новини
27 Грудня 2021, 18:01
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Як розповів на своїй сторінці в Facebook колишній радник голови Дніпровської обласної державної адміністрації Юрій Голик, у місті Сєвєродонецьк Луганської області розпочався монтаж і встановлення пам’ятних стел, які стануть комплексом Алеї пам’яті бійців АТО/ООС, які віддали життя за Україну.

За словами Юрія Голика, це точно такий же проєкт, який був реалізований раніше у Дніпрі у 2017 році командою представників ОДА, де він працював радником  у 2015−2019 роках.

На стелах − імена загиблих на Майдані й на Донбасі, а також фотографії, зняті в районі бойових дій. Алею пам’яті у Сєвєродонецьку створюють у рамках програми Президента «велике будівництво». Профінансують проєкт за приватні кошти.

− Упевнений, що такі Алеї повинні бути в кожному обласному центрі країни, − підкреслив колишній радник ОДА.

Кореспондент АрміяInform

Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями
Володимир Зеленський попередив про можливий новий масований удар рф найближчими днями

Президент України закликав не ігнорувати повітряні тривоги, адже, за даними розвідки, росія готує новий масований ракетний удар.

«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

ВАКАНСІЇ
Olx офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Olx Стрілець-снайпер, розвідник

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Розвідник-навідник

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП