Після того, як Сили оборони взяли під вогневий контроль ворожу логістику, перерізаючи ударними безпілотниками так званий «сухопутний коридор» та інші…
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України виплатило одноразову грошову допомогу 12 українцям, які опинилися у полоні в різні роки з початку збройної агресії РФ проти України – з 2014 року, та були звільнені, у розмірі 100 тисяч кожному.
Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.
Бюджетні кошти у розмірі 1,2 млн гривень перераховані на особові рахунки 12 громадян, що на засіданні 11 листопада 2021 року визнані Міжвідомчою комісією такими, що були позбавлені свободи внаслідок збройної агресії Росії проти України.
Мінреінтеграції продовжує роботу зі спрощення механізму надання допомоги громадянам, які постраждали від збройної агресії Російської федерації (незаконно засудженим, військовополоненим).
Нагадаємо, що 14 грудня Мінреінтеграції виплатило кошти ще 43 звільненим з полону РФ українцям.
Українські війська продовжують вживати ефективних заходів для ізоляції тимчасово окупованого росіянами Криму.
Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка перевірили фізпідготовку росіян.
Повідомлено про підозру учаснику шахрайства, який пропонував військовим придбати автомобілі для потреб ЗСУ, отримував завдаток і зникав.
Після того, як Сили оборони взяли під вогневий контроль ворожу логістику, перерізаючи ударними безпілотниками так званий «сухопутний коридор» та інші…