ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Завдяки активній дипломатії, Україна стримала російську ескалацію навесні та мобілізувала партнерів восени 2021 року

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Грудня 2021, 16:25 0

Завдяки активним діям Президента Володимира Зеленського та української дипломатії, Україні вдалося заручитися підтримкою міжнародних партнерів та стримати російську ескалацію навесні, а також ініціювати втілення комплексного пакета стримування РФ восени 2021 року.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив на брифінгу, презентуючи здобутки української дипломатії у 2021 році, повідомляє Урядовий портал.

«Активна дипломатична діяльність Президента України Володимира Зеленського та Міністерства закордонних справ дозволила знизити напругу під час російської ескалації навесні. Нині завдяки цій дипломатичній роботі нам вдалося консолідувати світову коаліцію на підтримку України, а головне – ініціювати в листопаді роботу над втіленням комплексного пакета стримування Росії, основні параметри якого ми сформували і запропонували партнерам. Цей пакет включає політичну та безпекову підтримку України, розробку жорстких санкцій проти держави-агресора на випадок подальшої ескалації», – зазначив міністр.

Глава зовнішньополітичного відомства нагадав, що протягом 2021 року Москва вдалася до двох загрозливих і безпрецедентно масштабних ескалацій: стягування військ навесні та нових загроз вторгнення восени, які тривають донині.

«Міністерство закордонних справ як навесні, так і зараз, працює у посиленому антикризовому режимі. МЗС України перебуває у постійному контакті із союзниками та партнерами задля стримування агресивних дій РФ. Все це дипломатія заради миру», – зауважив міністр.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини