ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Артилеристи бригади імені Сірка провели контрольні заняття з управління вогнем з бойовою стрільбою

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Грудня 2021, 11:36

Як зазначив начальник управління ракетних військ і артилерії оперативного командування «Схід» полковник Сергій Мусієнко: «Згідно з планом бойової підготовки 92 ОМБр імені кошового отамана Івана Сірка, протягом кількох діб тривали контрольні заняття з управління вогнем артилерії з бойовою стрільбою. Складність завдання полягала в тому, що наступ здійснювався в умовах безпосереднього зіткнення – з проривом підготовленої оборони та наступом вночі. А тому було виконано світлове забезпечення, ураження цілей на передньому краї з виділенням додаткових сил для прориву оборони, а також реалізовані вогневі завдання артилерії під час підтримки механізованих батальйонів в наступі».

За задумом, весь особовий склад та бойова техніка підрозділів артилерії бригади залучені до проведення навчань — бригадна артилерійська група, мінометні підрозділи, протитанковий дивізіон, підрозділи артилерійської розвідки. Додатково було здійснено посилення артилерії бригади підрозділами розвідки окремої артилерійської бригади — залучались звукометричні комплекси, радіолокаційна станція контрбатарейної боротьби AN/TPQ-49, безпілотні літальні апарати «Фурія».

 — Особовий склад має достатній професійний рівень, штаби підрозділів та пункти управління в підготовці стрільби діють злагоджено, управління вогнем та організації взаємодії – високі. Поставлені завдання виконані в повному обсязі, — підкреслив Сергій Мусієнко.

Підсумовуючи роботу артилеристів 92 бригади за рік, заступник командувача військ оперативного командування «Схід» додав, що неодноразово підрозділ залучався до заходів бойового злагодження, інсрукторсько-методичних занять. Протитанкісти використовували протитанкові керовані ракети «Стугна», «Корсар», «Бар’єр», виконували вогневі завдання, підтверджуючи вогневу спроможність, надійність та довели, що мають потенціал працювати з новітнім озброєнням. Сучасне озброєння не одноразово довело свою ефективність. Тому перспективи переозброєння у цій бригаді високі.

Джерело: Пресслужба 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка

Читайте нас в Telegram