Міждержавні угоди козаків з москалями називалися «статті» й укладалися з кожним новим гетьманом, який погоджувався на співпрацю з царем. Відповідно умови кожного такого договору обмежували…
Умісті Житомирі 14 та 15 грудня відбувся заключний дев’ятий спільний семінар Міністерства оборони України та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні в рамках реалізації спільного Проєкту «Посилення демократичного контролю над Збройними Силами України у сфері взаємодії з громадянським суспільством».
Вказані заходи були організовані між Міноборони та Координатором проєктів ОБСЄ в Україні за участю національних експертів та представників Женевського центру управління сектором безпеки (DCAF — Geneva Centrefor Security Sector Governance) протягом вересня-грудня 2021 року в містах Дніпро, Харків, Черкаси, Одеса, Тернопіль, Львів, Полтава, Чернігів, Житомир.
− Проведення семінарів у дев’яти гарнізонах здійснювалось з метою підвищення рівня компетентності та обізнаності особового складу цих гарнізонів щодо поточного стану взаємодії Міноборони та Збройних Сил України з громадянським суспільством та громадськістю, представники якої входять до складу консультативно-дорадчих органів при оборонному відомстві, − зазначив директор Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Назім Агаєв.
Доповідачі від Міноборони та Збройних Сил України ознайомили учасників семінарів − військовослужбовців та представників громадянського суспільства − з такими актуальними темами, як: «Взаємодія Міноборони з громадянським суспільством», «Вплив громадянського суспільства на формування патріотизму в ЗСУ», «Законодавча база для прав і свобод військовослужбовців ЗСУ», «Поточний стан гендерної інтеграції в Міноборони та ЗСУ», «Взаємодія ЗСУ із ЗМІ та громадськістю», «Цивільно-військова взаємодія ЗСУ», «Дотримання та реалізація прав і свобод військовослужбовців під час дії особливого періоду в державі», «Нормативно-правові акти у сфері гендерної рівності у ЗСУ», «Практика взаємодії ЗСУ з громадськістю у сфері гендерної політики».
Кожен із проведених семінарів відбувався у продуктивній та робочій атмосфері, так військовослужбовці Збройних Сил України активно долучались до інтерактивних сесій і до обговорення актуальних питань практичної взаємодії Збройних Сил із громадянським суспільством.
За словами Назіма Агаєва, важливим позитивним прикладом налагодження дієвого діалогу між оборонним відомством та громадськістю стала присутність та цікавість до теми заходу − представників від інститутів громадянського суспільства і їхня участь у ньому протягом кожного з дев’яти семінарів.
@armyinformcomua
Міністр оборони України Рустем Умєров доповів Президенту Володимиру Зеленському про зустріч української та американської команд у Саудівській Аравії, про перебіг перемовин.
Протягом дня відбувались ворожі атаки на Нікопольщину та Синельниківщину в Дніпропетровській області.
На Харківщині прикордонники за допомогою FPV-дронів знищили три транспортних засоби.
23 березня упродовж дня окупанти обстрілювали та скидали керовані авіаційні бомби на цивільну інфраструктуру Миропільської громади Сумського району.
У додатку Армія+ тимчасово неможливо купити залізничні квитки. Триває відновлення онлайн-систем Укрзалізниці після серверного збою 23 березня.
39 окрема бригада берегової оборони 30 корпусу морської піхоти ВМС ЗС України вже набирає добровольців за новим проєктом «Контракт 18-24».
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
від 20100 до 120000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Міждержавні угоди козаків з москалями називалися «статті» й укладалися з кожним новим гетьманом, який погоджувався на співпрацю з царем. Відповідно умови кожного такого договору обмежували…