ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар РНБО: Росія використовує проти України не тільки військову агресію, а й «п’яту колону»

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Грудня 2021, 8:51 0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Ілгварсом Клявою обговорили актуальну безпекову ситуацію у світі та регіоні, приділивши основну увагу ситуації на сході України в контексті триваючої гібридної агресії РФ.

Як інформує пресслужба РНБО, сторони також обговорили питання українсько-латвійського співробітництва та окреслили перспективні напрямки його поглиблення.

За словами Олексія Данілова, Україна готова дати агресорові адекватну відповідь. «Ми готові до будь-якого розвитку подій. З 1 січня наступного року повністю запрацює Закон України «Про основи національного спротиву», наші сили територіальної оборони і спроможність суспільства до опору будуть значно посилені», – сказав він.

Секретар РНБО України також наголосив, що російський агресор не обмежується військовим виміром, а намагається діяти в Україні через свою «п’яту колону».

Олексій Данілов також підкреслив, що для ефективної протидії агресивним діям РФ необхідна консолідація зусиль «справжніх партнерів». «Латвія та інші країни Балтії розуміють, що таке РФ», – додав він.

Своєю чергою Ілгварс Клява запевнив у незмінності підтримки Латвією України на її шляху до відновлення суверенітету і територіальної цілісності над тимчасово окупованими територіями. Пан Посол повідомив, що нещодавно відвідав район проведення операції Об’єднаних сил, де під час спілкування з військовослужбовцями «на власні очі побачив, як вони захищають країну та існування своєї нації».

Також він висловив готовність його країни поглиблювати співробітництво між нашими державами та надалі підтримувати Україну на міжнародній арені.

Читайте нас у Facebook