ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Анатолій Петренко провів зустріч із заступником Міністра закордонних справ Німеччини Тобіасом Лінднером

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Грудня 2021, 14:19 0

Сьогодні, 17 грудня, відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка з делегацією Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина на чолі із заступником Міністра доктором Тобіасом Лінднером.

У ході зустрічі сторони обговорили розвиток ситуації безпеки на тимчасово окупованих територіях України, в Азово-Чорноморському регіоні у контексті нарощування збройними силами Росії військової присутності на східних кордонах України та на території Білорусі, а також блокування Росією вільної економічної діяльності в Азовському та Чорному морях.

Глава німецької делегації запевнив українську сторону, що новий німецький уряд налаштований здійснити рішучі кроки з налагодження конструктивного діалогу в рамках Нормандського формату, і саме цьому присвячений візит представників МЗС Німеччини в Україну.

Зокрема, німецька сторона зацікавлена у детальному вивченні ситуації, що склалася з метою вироблення пропозицій щодо відновлення переговорного процесу в рамках Тристоронньої контактної групи та діяльності в Україні Спільної  моніторингової місії ОБСЄ.

Німецька сторона також висловила беззаперечну підтримку незалежності  та відновленню територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах, надання сприяння проведенню у нашій державі широких демократичних та економічних реформ, а також підвищення рівня енергетичної безпеки.

Джерело: Міністерство оборони України

Читайте нас в Telegram