ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський: На зустрічі з Єнсом Столтенбергом було докладно обговорено напрями взаємодії України й НАТО

Міжнародне співробітництво Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Грудня 2021, 12:47

Президент Володимир Зеленський і Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час зустрічі у Брюсселі докладно обговорили напрями взаємодії України з Альянсом.

Як розповів Глава держави представникам ЗМІ за результатами переговорів з Єнсом Столтенбергом, зокрема, йшлося про участь України у місіях під егідою НАТО, залучення до Сил реагування НАТО (NATO Response Force) та військових навчань.

«Хочу наголосити, що Україна є надійним партнером Альянсу, який прагне розвивати й поглиблювати нашу взаємодію. У цьому зв’язку ми обговорили важливість посилення співпраці в регіоні Чорного та Азовського морів», – зазначив Володимир Зеленський.

За словами Президента, Україна ініціювала переговорний процес із партнерами в Чорноморському регіоні задля зміцнення довіри, збільшення кількості навчань та заходів підготовки.

«Сподіваємося, що ця ініціатива знайде відгук у наших партнерів, адже стабільність Чорноморського регіону – наш спільний інтерес. Що ефективніше ми співпрацюватимемо зараз, то ефективніше наші суспільства зможуть відповідати на будь-які безпекові виклики в майбутньому», – наголосив Глава держави.

Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас в Telegram
Розстріляв трьох цивільних у Херсоні: встановлено особу російського офіцера-вбивці

Він виявся причетним до розстрілу цивільного автомобіля з людьми всередині в перші дні окупації Херсона.

Зросла кількість загиблих та постраждалих внаслідок удару «Іскандером» по Харківщині
Зросла кількість загиблих та постраждалих внаслідок удару «Іскандером» по Харківщині

Кількість жертв ракетного удару по Мерефі на Харківщині, завданого росіянами в понеділок, 4 травня, зросла до шести осіб.

Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

З початку доби армія країни-агресора 19 разів штурмувала позиції наших військ на Гуляйпільському напрямку.

«Штурмує хвиля за хвилею» — поблизу Гуляйполя ворог намагається ізолювати підрозділи Сил оборони
«Штурмує хвиля за хвилею» — поблизу Гуляйполя ворог намагається ізолювати підрозділи Сил оборони

Ситуація на Півдні непроста. Там минулу добу зафіксували понад 30 бойових зіткнень.

Незаконне збагачення та недостовірне декларування посадовців ТЦК на 92 млн грн: Нацполіція провела операцію
Незаконне збагачення та недостовірне декларування посадовців ТЦК на 92 млн грн: Нацполіція провела операцію

Загалом проведено понад 40 слідчих дій у чинних та колишніх посадових осіб з числа керівного складу.  Вилучено автівки, мотоцикли, готівка.

Канада оголосила про виділення додаткових $200 млн на закупівлю зброї для України — Президент
Канада оголосила про виділення додаткових $200 млн на закупівлю зброї для України — Президент

Прем’єр-міністр Канади Марк Карні оголосив про виділення додаткових $200 млн на закупівлю зброї для Сил оборони за програмою PURL.

ВАКАНСІЇ
Водій-механік, військовослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Косів

Косівський РТЦК та СП

Заступник командира роти

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Радіотелеграфіст (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

--- ---