ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовий аташе Японії відвідав оперативне командування «Північ»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Грудня 2021, 11:46

Управління оперативного командування «Північ» з робочим візитом відвідав аташе з питань оборони при Посольстві Японії в Україні підполковник Акіхіро Ташіро, повідомляється на сайті Збройних Сил України.

На зустрічі був присутній начальник штабу – заступник командувача військ ОК «Північ» генерал-майор Петро Ромигайло та офіцери управління.

Під час зустрічі військові обговорили низку питань щодо ситуації у північно-східному регіоні України, а також була доведена інформація про безпекову ситуацію у територіально-сухопутній зоні відповідальності ОК «Північ».

 

У підсумку сторони домовилися про подальшу співпрацю, зокрема участь у спільних міжнародних навчаннях з метою обміну досвідом.

Після зустрічі підполковнику Акіхіру Ташіру розповіли про історією формування командування та участь військових у боях на сході України,  він також відвідав інтерактивний музей військової установи.

Читайте нас в Telegram
«Крило» за $300 тисяч: на Харківщині збили рідкісний ворожий БПЛА
«Крило» за $300 тисяч: на Харківщині збили рідкісний ворожий БПЛА

Оператори роти ударних безпілотних авіакомплексів «Стрікс» виявили та знищили російський розвідувальний БПЛА «Мерлін».

Штурмували Землянки, лягли в землю: на Харківщині відбили штурм окупантів
Штурмували Землянки, лягли в землю: на Харківщині відбили штурм окупантів

У смузі оборони прикордонників бригади «Гарт» противник зазнав великих втрат і відступив після спроби наступу.

У краю неляканих окупантів: добірка ударів по глибокому тилу російського логістики
У краю неляканих окупантів: добірка ударів по глибокому тилу російського логістики

Оператори підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ Uа_reg team здійснили ураження на глибину від 55 до 71 км.

Атака по москві, окупанти штурмують на милицях, пінгвіни повертаються: стрім
Атака по москві, окупанти штурмують на милицях, пінгвіни повертаються: стрім

Дрони атакували москву. Безпілотник вдарив по будинку за 3 кілометри від головної будівлі Міністерства оборони росії та за 7 кілометрів від Кремля.

«Антибалістичні ракети будуть постачати Україні й надалі» — Генсек НАТО Марк Рютте
«Антибалістичні ракети будуть постачати Україні й надалі» — Генсек НАТО Марк Рютте

Президент України Володимир Зеленський провів 4 травня зустріч із Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.

«Безпечних маршрутів більше немає»: прикордонники палять ворогу тили на Харківщині
«Безпечних маршрутів більше немає»: прикордонники палять ворогу тили на Харківщині

Оператори роти ударних безпілотних авіакомплексів «Караюча тінь» бригади «Форпост» завдали точних ударів по ворогу на Південно-Слобожанському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Командир бойової машини, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Діловод в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Гранатометник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Стрілець

від 21000 до 21000 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Діловод, військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

235 окремий батальйон Сил ТрО

--- ---