ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Воїни Сухопутних військ провели урок мужності для луганських кадетів

Прочитаєте за: 3 хв. 13 Грудня 2021, 10:15 6

З нагоди Дня Сухопутних військ Збройних Сил України воїни однієї з окремих механізованих бригад завітали до вихованців Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізично підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».

— Важливо виховувати українську молодь у дусі патріотизму. У день свого професійного свята ми вирішили розказати ліцеїстам про свою службу в Сухопутних військах, — говорить полковник Ярослав Пистун. 

Спочатку військовослужбовці та ліцеїсти вшанували пам’ять українських захисників і поклали квіти до монумента загиблим українським воїнам у Рубіжному.

— Ці молоді та повні сил хлопці віддали свої життя у 2014-му за те, щоб окупанти не хазяйнували на нашій землі. Сумно, що їх вже немає серед нас і що на Сході продовжують гинути інші армійці. Але завдяки їхнім героїзму та мужності ворог не пройшов і не пройде далі. Перемога буде за нами, — зауважив під час вшанування загиблих воїнів начальник ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков.

А в актовій залі перед ліцеїстами виступив заступник командира однієї з механізованих бригад.

— Понад 20 років тому я мав честь бути випускником саме цього навчального закладу. Два роки навчання тут дали мені гарний досвід та стрімкий старт росту по службі. Знайте, що Сухопутні війська були та є на передових позиціях проведення операції Об’єднаних сил. Служити у нас — означає виконувати цікаві та відповідальні завдання, — розповів випускник Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізично підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» підполковник Євген.

Пізніше воїни розвідувального підрозділу бригади ознайомили юнаків зі зразками стрілецької зброї. 

Аби зміцнити дружбу кадетів із військовими, на базі спортивного комплексу провели спортивні змагання між двома командами з волейболу, настільного тенісу та стрільби з пневматичної зброї.

У перервах між змаганнями хлопці питали воїнів про їхню службу та передову.

— Більшість наших офіцерів є випускниками військових вишів, розташованих у Львові та Харкові. Тож кадетам цікаво було дізнатися про курсантське життя і перспективи просування по службі після випуску. Наші поради прості — добре вчитися та любити свою державу, — вважає підполковник Євген.

Наприкінці уроку мужності довжиною в день відбулося нагородження за участь у спортивних змаганнях.

Так, у всіх трьох видах команди воїнів-піхотинців посіли перші місця. Проте у нагородженнях за особисті спортивні успіхи було й чимало кадетів випускного курсу.

 

Почесні грамоти переможцям вручив полковник Ярослав Пистун.— Нам, військовим, було дуже приємно перебувати тут. Вірю, що всі кадети успішно закінчать військовий ліцей і оберуть для себе правильний життєвий шлях. Приємно було побачити в очах юнаків яскраві вогники патріотизму та рішучості, що є головними рисами українських воїнів. Обіцяємо частіше приходити до цього навчального закладу, — насамкінець зазначив полковник Ярослав Пистун.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство