ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеранським родинам у Дніпрі влаштували свято на льодовій арені

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Грудня 2021, 14:17 0

Щороку управління з питань учасників АТО Дніпропетровської обласної державної адміністрації проводить різноманітні ветеранські заходи, які спонукають учасників російсько-української війни вести активне суспільне життя. Зокрема, спартакіади, регати, запливи на каяках, походи до театрів, кіноперегляди, майстер-класи з актуальних питань.

Перед новорічними святами захисникам та їхнім сім’ям, а також рідним полеглих героїв влаштували спортивне свято на льодовій арені. Чим і як воно було цікавим його учасникам? Ветеран Олександр Полторацький бере участь в усіх спортивних заходах, організованих ОДА. Він розповідає про це так:

− Під час прориву з Іловайського оточення автомобіль, у якому я перебував, уразив ворожий снаряд. Вижити судилося лише мені. Уламки металу після поранення залишилися у кінцівках та хребті. Лікарі наполягли на обов’язкових заняттях спортом для збереження тонусу вражених м’язів. Бо під час паузи у тренуваннях м’язовий каркас навколо пошкоджень слабшає, і уламки починають різати тканини зсередини. Тому я вдячний організаторам за те, що маю змогу практикувати різноманітні види спорту − плавання, ковзани, волейбол, легка атлетика. Також беру участь в «Іграх Нескорених».

Про інший ефект подібних заходів говорить дружина добровольця Станіслава Олена:

− Для кожної родини війна − це важке випробування, яке перевіряє подружні стосунки на міцність. Я маю багатьох знайомих, у яких після демобілізації чоловіків розпалися сім’ї. А такі свята, коли вся ветеранські родини проводять дозвілля разом, призводить до феномену психологічного зцілення, емоційного єднання сім’ї…

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook