ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українського курсанта у Великій Британії нагородили Міжнародним мечем

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Грудня 2021, 9:57

Збройні Сили України щиро вітають курсанта Павла Лейсі з успішним завершенням навчання у Королівській Академії Сухопутних військ Сандгерст та нагородженням Її Королівською Високістю Королівською Принцесою Анною Міжнародним мечем як найкращого іноземного кадета. Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.

Щороку відзнака присуджується кадету, який продемонстрував найкращі результати у навчанні. Цього року в Академії навчалися офіцери з 26 різних країн.

Начальник Генерального штабу Британської армії Збройних сил Великої Британії Генерал Сер Марк Карлтон-Сміт вручив курсанту Павлу Лейсі «Медаль Сандгерста» на відзначення його надзвичайних досягнень як іноземного кадета.

Збройні Сили України висловлюють вдячність Посольству України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії та Посольству Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії в Україні за сприяння, підтримку та допомогу в продовженні реалізації багаторічної традиції щодо опанування військової науки представником ЗС України за стандартами країни-члена НАТО.

33
Читайте нас в Telegram