ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних військ відвідав поранених піхотинців у реабілітаційному госпіталі в Ірпені

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Грудня 2021, 9:22

До Дня Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський відвідав поранених піхотинців у Військовому реабілітаційному госпіталі в місті Ірпінь.

У Командуванні Сухопутних військ уже стало традицією підтримувати поранених воїнів, які проходять реабілітацію у медичних закладах. Сьогодні генерал-полковник Олександр Сирський відвідав Військовий реабілітаційний госпіталь у місті Ірпінь, де лікуються поранені захисники. Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України.

Під час неформального спілкування командувач запевнив наших військовослужбовців, що після завершення реабілітації вони можуть розраховувати на повернення до Збройних Сил і отримають у цьому питанні повне сприяння.

−  Хочу наголосити, що ми зробимо усе можливе, щоб кожен військовослужбовець, який дістав поранення та виявив бажання залишитися на службі в Сухопутних військах, зміг продовжити службу та передавати свій бойовий досвід, − відзначив Олександр Сирський.

Напередодні командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський  підписав наказ про виплату пораненим захисникам-піхотинцям грошової премії у розмірі від 2-х до 7-ми тисяч гривень залежно від ступеня поранення. Таке грошове заохочення пораненим військовослужбовцям цього року здійснювалось вчетверте. Цього року дану виплату отримали понад п’ятсот наших захисників.

Командування Сухопутних військ і надалі продовжить підтримувати поранених героїв та надавати їм усю необхідну допомогу у вирішенні проблемних питань, засвідчуючи тим самим повагу до подвигу військовослужбовців.

Читайте нас в Telegram