ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Краматорську відбудеться форум «Ветеран – громаді: потенціал, помножений на довіру»

Новини Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Грудня 2021, 8:50

10-11 грудня у місті Краматорськ (Донецька область) відбудеться форум «Ветеран – громаді: потенціал, помножений на довіру».

На заході будуть присутні ветерани, представники центральної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Під час першого дня форуму учасники вестимуть дискусії на теми:

  • «Ветеранська регіональна політика. Як створити дієвий майданчик для діалогу в громадах».
  • «Медична і психологічна реабілітація ветеранів АТО/ООС».
  • «Від військової кар’єри – до цивільної».
  • «Ветеранський розвиток і самореалізація».

Також у межах форуму працюватимуть інтерактивні майданчик та ветеранський ярмарок.

У другий день, 11 грудня, відбудеться робота дискусійних груп на теми: «Ветеранський бізнес. Соціальна відповідальність та розвиток», «Психологічна та соціальна реабілітація», «Образ ветерана через призму медіа і культуру. Як працювати зі стереотипами», «Ветерани в громадському секторі. Ветеранські об’єднання, хаби, центри, простори – що далі?», «Просування ветеранського бізнесу в громаді. Соціальне підприємництво, як приклад відповідальності. Навчальні програми», «Ветеран = громада: як навчитись говорити та слухати», «Роль ветеранів у розвитку молодіжних політик – погляд в майбутнє», «Роль ветеранів у процесах прийняття рішень від місцевого до державного».

Форум ветеранів проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України спільно з ГО «Союз Ветеранів АТО Донбасу» і БФ «Повернись живим».

Партнери Форуму ветеранів: проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Координатор проєктів ОБСЄ в Україні, Центр ветеранів АТО та їх сімей «Поруч», ГО «Союз Ветеранів АТО Донбасу», Благодійний Фонд «Повернись живим».

Форум транслюватиметься у Facebook (https://www.facebook.com/mva.gov.ua)

Читайте нас у Facebook
«Гола еліта»: росіяни шлють своїх штурмовиків у Покровськ без броні та зброї
«Гола еліта»: росіяни шлють своїх штурмовиків у Покровськ без броні та зброї

Російські окупаційні сили відправляють своїх піхотинців у Покровськ без засобів індивідуального захисту, аптечок та навіть зброї.

Абсолютний цинізм: росіяни просять про тишу для пропагандистських святкувань і завдають ракетних ударів
Абсолютний цинізм: росіяни просять про тишу для пропагандистських святкувань і завдають ракетних ударів

Абсолютний цинізм — просити про тишу для проведення пропагандистських святкувань і завдавати таких ракетно-дронових ударів в усі дні перед тим.

Генштаб ЗСУ розповів про шлях ЦВС від пілотного проєкту до невід’ємної складової планування та реалізації операцій
Генштаб ЗСУ розповів про шлях ЦВС від пілотного проєкту до невід’ємної складової планування та реалізації операцій

У вівторок, 5 травня, наша країна відзначає День фахівців цивільно-військового співробітництва Збройних сил України.

«Їх більше, і більше вмирає»: поблизу Костянтинівки росіяни влаштовують «індіанські» штурми
«Їх більше, і більше вмирає»: поблизу Костянтинівки росіяни влаштовують «індіанські» штурми

На Костянтинівському напрямку тривають «метеозалежні» атаки. Росіяни атакують в пончо.

Сили оборони уразили три пункти управління російських військ — Генштаб ЗСУ
Сили оборони уразили три пункти управління російських військ — Генштаб ЗСУ

За минулу добу українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупантів.

11 балістичних ракет за ніч: Повітряні Сили повідомили деталі ворожої атаки на Україну
11 балістичних ракет за ніч: Повітряні Сили повідомили деталі ворожої атаки на Україну

У ніч на 5 травня (з 18:00 4 травня) противник атакував 11-ма балістичними ракетами Іскандер-М із Ростовської, Воронезької та Брянської областей.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Командир відділення

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Старший водій-гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Оператор відділення наземних роботизованих комплексів

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Комендор

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

--- ---