ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українська держава існує, поки має сильне військо — військовий капелан Павло Основенко

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Грудня 2021, 9:40

Заступник голови Синодального управління військового духовенства Православної церкви України зі співпраці з добровольчим рухом і Військовою службою правопорядку Збройних Сил України митрофорний протоієрей Павло Основенко відвідав з візитом дисциплінарний батальйон Військової служби правопорядку, під час якого привітав з річницею ЗСУ та освятив відремонтоване приміщення.

Під час зустрічі з військовими митрофорний протоієрей Павло Основенко зазначив:

«Історія Українського війська налічує понад тисячу років. В нашій історії багато звитяжних сторінок, починаючи з часів Київської Русі, держави, яка була однією з найбільших та найпотужніших у тогочасній Європі. Згадаємо й часи Козацької держави та період національно-визвольних змагань початку ХХ сторіччя, а також часи Другої світової війни, коли Українська Повстанська Армія продовжила боротися за українську незалежність. З початком російсько-української війни саме Українське військо та його традиції зупинили ворога. Наша історія показує, що Українська держава існувала, коли мала сильне військо, тому сильні Збройні Сили є запорукою Незалежності України».

Після привітань зі святом військовий капелан здійснив чин освячення щойно відремонтованих приміщень військової частини. Дисциплінарний батальйон Військової служби правопорядку єдина військова частина, де відбуваються  виправлення, перевиховання та запобігання вчиненню злочинів військовослужбовцями строкової служби. Тому важливим залишається для військової частини душпастирська робота митрофорного протоієрея Павла Основенко.

Довідково

Заступник голови Синодального управління військового духовенства Православної церкви України зі співпраці з добровольчим рухом і Військовою службою правопорядку Збройних Сил України митрофорний протоієрей Павло Основенко наприкінці 80-х років минулого століття обрав шлях священства. Церкви в ті часи облаштовувалися у приватних будинках. У 1992 році вступив у Київську духовну семінарію, а згодом — в академію, яку закінчив 1999 року. З початку російської агресії став капеланом українського війська. Він кавалер ордена «За заслуги» III ступеня. За плечима військового капелана митрофорного протоієрея Павла Основенка Православної церкви України не одна ротація у район бойових дій на схід країни та чималий досвід душпастирства на передовій. 

Фото автора

Позаштатний кореспондент

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook