ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Відсьогодні у восьми областях та Києві скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

Новини
7 Грудня 2021, 14:49
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

7 грудня на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та Києві скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, інформує Урядовий портал.

За словами заступника міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна в регіонах спостерігається стабілізація епідситуації і досягнуто показників, які характеризують відсутність ознак, передбачених червоним рівнем.

Своєю чергою міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко нагадав, що відсьогодні на території України, в тому числі і в жовтому рівні епіднебезпеки, розпочали діяти нові карантинні правила, зокрема для відвідування громадських закладів: театрів, кіно, ресторанів, кафе, спортзалів, готелів тощо. Згідно змін до постанови №1236, які набули чинності, перераховані заклади можна буде відвідувати лише при наявності сертифікату вакцинації, або негативного ПЛР тесту.

«Усі, хто не отримав щеплення – не зможуть відвідувати вищеперераховані заклади, оскільки від сьогодні набрали чинності зміни до постанови №1236, якими введений так званий локдаун для невакцинованих осіб», – зазначив Віктор Ляшко.

Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 7 грудня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях та Києві. Водночас як зазначає Міністерство розвитку громад та територій, у червоній карантинній зоні продовжать перебувати Вінницька, Волинська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська області.


Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання
Виросла в окупації, обрала Україну і військову службу, де знайшла своє кохання

Дев’ять років Марія з позивним «Барвінок» прожила в окупованому Донецьку.

До розмінування Ормузької протоки готові долучитися дві українські команди з Sea Breeze 2026 — Дмитро Плетенчук
До розмінування Ормузької протоки готові долучитися дві українські команди з Sea Breeze 2026 — Дмитро Плетенчук

Під час Sea Breeze 2026 українські моряки відпрацьовують протимінні операції та готуються до майбутнього розмінування Чорного моря разом із партнерами НАТО.

Нові правила для роботів: експерт-практик про те, як війна в Україні змінює світову індустрію НРК
Нові правила для роботів: експерт-практик про те, як війна в Україні змінює світову індустрію НРК

Український фронт сьогодні диктує нові правила для світового оборонпрому, а війна в Україні стала головним каталізатором «роботизованої революції».

Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Майстер ремонтної майстерні

від 25000 до 30000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Olx Військовослужбовець стрілець

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Olx Водій (Київська область)

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

WorkUa Начальник відділу (пожежної обслуги)

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

WorkUa Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО