ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Укради мене у війни»: у Хмельницькому відбудеться перший Бал Героїв

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Грудня 2021, 18:35 12

11 грудня у Хмельницькій обласній філармонії відбудеться перший Бал Героїв під назвою: «Укради мене у війни»!

Учасниками балу, присвяченого 30-й річниці Збройних Сил України, стануть 100 військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС, волонтерів зі своїми коханими.

Автор ідеї та організатор дійства – дружина офіцера, волонтерка Олена Ярошенко. До організації також долучилися благодійники й хмельницька волонтерська організація «Мистецька сотня «Гайдамаки».

– Це перший Бал Героїв у Хмельницькому. До осені цього року я мешкала у Запоріжжі і маю досвід проведення там кількох подібних масштабних мистецьких акцій. Бал у Хмельницькому особливий, ми вперше вшановуватимемо не чоловіків, наших захисників, ми дякуватимемо їхнім жінкам, які поруч. Захід присвячений дружинам, матусям, нареченим – усім, хто зберігав сімейне вогнище, допомагав хлопцям виходити з посттравматичного синдрому. А також – дівчатам, які пішли служити й волонтерити, – каже Олена Ярошенко і додає, що 4 грудня вона з друзями провела схожий бал у Запоріжжі, який мав назву: «Я не втомився, а ти?». – Усе було на найвищому рівні, сподіваюсь, що у Хмельницькому ми теж зможемо «запалити» сцену обласної філармонії музично-танцювальним святом на честь наших героїв та їхніх коханих.

Форма одягу для учасників АТО/ООС – військова. Для їхніх супутниць – вечірні сукні. Для запрошених гратиме військовий оркестр ракетної бригади «Свята Варвара».

Організатори також запевняють, що на балу не буде професійних танцювальних колективів чи співаків – співатимуть і танцюватимуть військові й волонтери. Планують організувати і ярмарок, на якому свої вироби й можливості представлятимуть та реалізуватимуть учасники російсько-української війни, які після звільнення зі служби, лікування і реабілітації започаткували власний бізнес.

Фото зі сторінки в Фейсбук Олени Ярошенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Публікації