ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Про службу у війську молоді Миколаєва розповіли безпосередні учасники війни

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Грудня 2021, 18:49

З нагоди  30-ї річниці Збройних Сил України офіцери Командування морської піхоти ЗС України на запрошення учнівського та викладацького колективу  відвідали Миколаївський муніципальний колегіум імені Володимира Дмитровича Чайки. Тут вони взяли участь у проведенні уроку мужності з учнями випускних класів.

Окрім начальника групи Цивільно-військового співробітництва Командування МП ЗС України підполковника Олександра Студенкова, зі школярами загальноосвітнього закладу також поспілкувалися начальник управління у справах ветеранів АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради Олександр Терещенко та начальник міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО Віктор Мойсеєв.

Військові – гості колегіуму − поділилися своїм досвідом участі у бойових діях на сході України, розповіли про бойовий шлях частин та підрозділів, у яких служили та розкрили власні мотиви, чому саме вирішили стати на захист країни у важкий для неї час.

Під час спілкування випускників колегіуму найбільше цікавили умови проходження служби у Збройних Силах України, зокрема  в морській піхоті, особливості побуту та рівень забезпечення новими зразками військової техніки.

Наприкінці заходу морські піхотинці, задля інформування та популяризації військової служби серед молоді Миколаївщини,  передали колективу навчального закладу примірники чергового номеру Дайджесту Інформаційного агентства АрміяInform, присвяченого 30-й річниці Збройних Сил України.

Фото – служба зв’язків з громадськістю МП ВМС ЗС України

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram