ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Марафон, який ніхто не хоче бігти» відбувся у Дніпрі

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Грудня 2021, 19:01 9

У Дніпрі з нагоди Дня Збройних Сил України люди взяли участь у патріотичному забігу в рамках проєкту «Марафон, який ніхто не хоче бігти».

Ініціаторами та організаторами заходу в обласному центрі, мета якого —вшанування пам’яті полеглих Героїв та підтримка наших захисників, виступили Дніпропетровський Національний історичний музей імені Дмитра Яворницького/Музей АТО.

Спортсмени-аматори пробігли центром міста й подолали дистанцію 1,6 кілометра.

Одна із учасниць забігу, співробітниця музею Ірина Рева розповіла, що бігала, коли ще вчилася у школі.

— У День Збройних Сил України вирішила приєднатися до забігу, тому що наші воїни нас захищали, захищають і, я сподіваюсь, будуть захищати. А ми їм допомагатиме. Сьогодні, власне кажучи, не усі знають, що в нас триває  війна. Деякі цього не розуміють…Тому я вважаю — потрібно нагадати, — прокоментувала пані Ірина.

15-річна студентка Дніпропетровського фахового педагогічного коледжу Ягельська Дар’я, яка також взяла участь у заході, розповіла, що про марафон дізналася під час тренувань у військово-патріотичному клубі «Айдар», що функціонує у навчальному закладі.

— Беремо участь у забігу усією нашою командою дівчат. Ми не байдужі й завжди пам’ятатиме про наших героїв й про цей день,  — зауважила Дар’я.

Найповажніша учасниця марафону 64-річна старша наукова співробітниця музею Людмила Іваннікова говорить, що подолала дистанцію дуже важко.

— Я майстер спорту з гімнастики. Не бігала вже близько десяти років, але приєдналася до марафону, тому що вважаю, що хлопцям там, на фронті, які нас захищають, набагато важче, ніж мені. Ось це мене надихало, і я добігла до фінішу. Вітаю всіх хлопців зі святом! Усім воїнам велика подяка! — сказала Людмила Олексіївна.

Забіг під назвою «Марафон, який ніхто не хоче бігти» було започатковано за кілометр від лінії фронту в українському селищі Нью-Йорк, що на Донеччині. Цього року, 7 листопада, у день знаменитого Нью-Йоркського марафону, його розпочали п’ятеро людей, чиє життя пов’язане з війною: військовий, волонтерка, медик, військовий журналіст та переселенка.

У ті дні  на забіг заради підтримкиУкраїни  зареєструвалися понад 35 500 учасників із 57 країн.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Спорт