ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Львівська тероборона з’явилась на різдвяних вітальних листівках

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Грудня 2021, 20:05 6

У наш час, звісно, найлегше привітати людину зі святами — це відкрити месенджер у фейсбуку й написати кілька рядків, витративши при цьому не більше ніж кілька хвилин. А от отримана через пошту листівка — хоч і архаїчний, але водночас дуже сильний прояв уваги до конкретної особи. Електронну поштівку переглянеш та й забудеш. А от листівка поштова точно стане сердечним свідченням уваги та приязні.

Ба більше, якщо це листівка надіслана на фронт або прийшла до вас поштою з окопів. Проєкт «Українська мілітарна листівка» реалізують львівські активісти та волонтери вже два роки поспіль. Малює поштові листівки відомий львівський художник та учасник Територіальної оборони Львівщини Євген Равський.

У межах проєкту з-під пензля художника вийшла вже друга поштова листівка серії: військовий різдвяний вертеп з абсолютно реальними прототипами! Мілітарну листівку в Україні практично не випускали, тож ініціатива, де фігурують не абстрактні, а реальні люди у військових одностроях у коміксовій стилістиці, привертає особливу увагу.

Зі слів Євгена Равського, він підбирає реальні персонажі під потрібні образи. Малює тих, кого знає, і знає, як вони можуть зіграти ту чи іншу роль. Він каже, що немає сенсу щось вигадувати — традиційний Різдвяний вертеп створив зі своїх приятелів і знайомих, яким щиро болять події на українському сході та які активно підтримують нашу армію від початку війни. Об’єднані прототипи цієї листівки участю в підрозділі територіальної оборони Львівщини. Чоловіки регулярно зустрічаються під час вишколів. Ну а в звичайному житті — це представники різних професій: робітники, менеджери, техніки тощо.

Видання цієї листівки стало можливим завдяки допомозі колишнього активіста «Студентського братства», а нині директора видавництва «Львівська політехніка» Івана Паров’яка. Листівки роздають безоплатно, а також відправляють на фронт, вітаючи захисників України та надаючи їм можливість привітати з фронту своїх рідних.

Проєкт передбачає не тільки випуск листівок до новорічно-різдвяних свят, а й поштівок до знакових дат українського календаря, пов’язаних з героїкою України.

Як зазначив один зі співавторів проєкту Андрій Рожнятовський, українські воїни, і їхні сім’ї та й просто люди, які не забувають — у нас у країні війна, потребують саме такого позитиву. А що ці листівки дають позитив — сумніву немає.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook