ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні вперше проходять кібернавчання Grid NetWars

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2021, 8:06 5

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО за підтримки проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури» проводить перші в Україні кібернавчання «National Cybersecurity Preparedness: Grid NetWars».

Як повідомляє пресслужба РНБО, нові знання у сфері кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури здобувають представники основних суб’єктів кібербезпеки, приватного сектору та вищих навчальних закладів.

Сценарії навчань Grid NetWars створені SANS Institute — провідною світовою організацією, яка навчає та сертифікує фахівців з кібербезпеки, а їх формат передбачає командну роботу з відбиття імітованих кібератак, що допомагає учасникам не тільки перевірити, а й покращити свої навички.

Українські спеціалісти вперше отримають престижну сертифікацію від SANS Institute.

Заступник Секретаря РНБО Сергій Демедюк зазначив, що надійна кібербезпека об’єктів критичної інфраструктури в умовах гібридної агресії є критично важливою, й акцентував на важливості скоординованих дій суб’єктів державного та приватного сектору у питаннях забезпечення кіберзахисту.

«Протягом року НКЦК проводить навчання для спеціалістів з кіберзахисту критично важливої інфраструктури, і змагання Grid NetWars наприкінці року – своєрідне підбиття підсумків, за результатами яких ми зможемо оцінити готовність фахівців протидіяти кіберзагрозам», – наголосив він.

Читайте нас у Facebook