ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Міністри оборони різних років Незалежності України вшанували пам’ять загиблих захисників і захисниць

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Грудня 2021, 12:58 34

Сьогодні, 3 грудня, в Міністерстві оборони України за участі глави оборонного відомства Олексія Резнікова відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників та захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

У заході взяли участь очільники оборонного відомства, які в різні роки обіймали цю посаду з моменту набуття Україною Незалежності: Олександр Кузьмук, Володимир Шкідченко, Анатолій Гриценко, Михайло Коваль, Валерій Гелетей, Степан Полторак, Андрій Загороднюк та Андрій Таран.

На жаль, Костянтин Морозов, Віталій Радецький, Юрій Єхануров та Ігор Тенюх не змогли долучитися.

До пам’ятного заходу також долучилися рідні загиблих Героїв, представники Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів відомства, Генерального штабу ЗС України, військовослужбовці Київського гарнізону. 

Також прийшли вшанувати пам’ять загиблих учні Вищого професійного училища № 33 м. Києва.

Сьогодні, вшановуючи захисників та захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави, Дзвін Пам’яті пролунав тричі…

Цього  дня внаслідок бойових дій  з російськими окупантами у 2014 році загинув солдат БІЛЯВСЬКИЙ Олександр Миколайович, 93-тя окрема механізована бригада.

У 2015 році:

Солдат ЧИСЛЮК Валерій Анатолійович, 56-та окрема мотопіхотна бригада.

У 2017 році:

Молодший сержант КОНОКЕЄНКО Дмитро Павлович, 59-та окрема мотопіхотна бригада.

Усі присутні вшанували пам’ять захисників та захисниць України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідково. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано так, щоб як військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, так і пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та пам’ятний знак, у який вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

Всередині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот — один день, де згадуються всі загиблі цього дня за всі роки.

Фото автора

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини