ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Джамала, родина Матвієнків та Мірзоян: у Міноборони відбувся святковий концерт до 30-ї річниці Збройних Сил

Прочитаєте за: 3 хв. 3 Грудня 2021, 20:50

Сьогодні, 3 грудня, у будівлі Міністерства оборони відбувся святковий концерт до 30-річчя Збройних Сил України.

Цього року, в такий особливий для Збройних Сил України ювілей, Національний президентський оркестр підготував особливу концертну програму свята, яка вражала глядачів приємними несподіванками. У супроводі музичних віртуозів Національного президентського оркестру військовослужбовців вітали зіркові гості – відомі українські виконавці заслужені артисти України Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, народна артистка України Ніна Матвієнко та переможниця Євробачення-2016 року, народна артистка України Джамала.

Як розповів директор Національного президентського оркестру Іван Москаленко, аранжування музичних композицій для зіркових гостей були написані спеціально для цього концерту, що надало виконанню особливої атмосфери. Творчо-організаційні питання вирішувались практично за кілька днів, тож окрему вдячність директор оркестру висловив заступнику начальника оркестру – військовому диригенту підполковнику Максиму Гусаку, який і провів концерт за диригентським пультом та музичному керівнику Роману Григоріву, а також усьому творчому та адміністративному персоналу оркестру, які активно та натхненно долучилися до реалізації цього неймовірного проєкту.

Першою після музичних композицій, які виконав оркестр, на сцену піднялася Ніна Митрофанівна, яка заспівала для глядачів а капела.

— Найсильніша зброя — це синівська любов до України, до своєї святої землі. Я вітаю всіх військовослужбовців зі святом! І щиро дякую вам! — сказала Ніна Матвієнко.

Разом із донькою, відомою українською співачкою Антоніною Матвієнко, Ніна Митрофанівна заспівала неймовірно чуттєву пісню — справжній гімн своєї творчості — «Квітка-душа», адже слова й музику до неї народна артистка написала сама. Кілька композицій Тоня Матвієнко подарувала слухачам зі своєї власної творчої скарбнички, зокрема улюблену — «Ой летіли дикі гуси».

Арсен Мірзоян вразив несподіваним образом — епатажною зачіскою, створеною спеціально для нового альбому. Він не лише виконав зі сцени свої нові пісні, зокрема «Край землі», на яку надихнула війна, а й розповідав глядачам у залі історії, які вразили його під час спілкування з військовослужбовцями на Сході країни.

Джамала заспівала кілька нових композицій. А також переможну на «Євробаченні-2016» пісню під назвою «1944», яка розповідає про сталінську депортацію кримських татар з Криму під час Другої світової війни. На написання пісні співачку надихнула розповідь її бабусі — очевидиці тих трагічних для її народу часів.

Вона привітала військовослужбовців зі святом та подякувала всім захисникам.

— Для мене українська армія — це відчуття захисту. Адже наші чоловіки й жінки 24/7, тоді як ми спокійно співаємо, робимо свої справи, постійно думають про те, як нас захистити. Просто сказати «дякую» — замало. Я щиро вдячна вам усім. І хочу, щоб усі ви завжди були здоровими, — сказала Джамала після виступу.

За багаторічну творчу працю, підтримання бойового духу захисників держави та державного суверенітету України, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил артистів нагородили відзнаками від Міністерства оборони України.

Нагрудним знаком «Знак пошани» — Антоніну Матвієнко та Арсена Мірзояна, Ніну Матвієнко та Джамалу — медалями «За сприяння Збройним Силам».

Сказав слова вдячності виконавцям і вручав їм відзнаки заступник Міністра оборони Анатолій Петренко.

Після концерту артисти фотографувалися та розмовляли з усіма військовими та працівниками ЗСУ, зауваживши, що військові — особлива публіка.

— Ви просто неймовірні! Сподіваюся, випаде нагода завітати до вас іще. Запрошуйте! — сказала Джамала.

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram