ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військові провели тренування важкої артилерії на адмінмежі з Кримом

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Грудня 2021, 8:17

На одному з військових полігонів Херсонщини, неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, відбулися тактичні навчання артилерійських підрозділів, що входять до складу угрупування військ «Південь».

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, навчання мали на меті підвищити рівень навченості та професійної підготовки особового складу, а також відпрацювати взаємодію з іншими підрозділами угрупування військ та нові тактичні прийоми ведення бойових дій з урахуванням досвіду Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

– Підрозділи  насамперед  мають вдосконалити спроможність вчасно та адекватно реагувати на військову небезпеку з морського узбережжя, – наголосив командувач.

Слід зазначити, що підготовчі і практичні дії щодо виявлення та знищення десанту умовного противника військовослужбовці відпрацьовують щотижня, а бойовий досвід позитивно впливає на хід тренувань.

– Ми перевіряємо нашу готовність до бойових дій у різних сценаріях. І, дуже приємно, що особовий склад вкладається у визначені терміни. Наразі саме ці якості їм знадобляться під час виконання бойових завдань, – підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Читайте нас в Telegram