ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач морської піхоти зустрівся з одеськими курсантами випускних курсів

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Грудня 2021, 9:16

У Військовій академії (м. Одеса) відбулась зустріч генерал-лейтенанта Юрія Содоля з курсантами випускних курсів, які планують служити в морській піхоті. Він, зокрема, розповів майбутнім офіцерам про особливості служби в цьому престижному роді військ та перспективи у кар’єрному зростанні.

Спілкуючись з випускниками, командувач морської піхоти поділився своїми думками та досвідом про те, як максимально ефективно використати час, що залишився до завершення навчання. А також обговорив з курсантами їхні перші кроки на офіцерській службі. 

— Важливе саме ваше бажання, ваше сумлінне ставлення до службових обов’язків, до особового складу, як до своїх побратимів і товаришів. Запам’ятайте, що успіх командира — це успіх його підлеглих. У критичних ситуаціях матрос дивиться саме на офіцера, на його дії та впевненість. Вірю, ви будете саме такими офіцерами, за якими підлеглі підуть у бій, — наголосив генерал-лейтенант Юрій Содоль.

Під час візиту командувач морської піхоти також нагородив найкращих курсантів і викладачів цінними подарунками.

Як зауважив генерал-лейтенант Юрій Содоль, в командуванні морської піхоти задоволені рівнем підготовки курсантів у Військовій академії (м. Одеса). Він навів приклад, коли торішні випускники прийшли безпосередньо в бойові частини та після тижневої до підготовки, пов’язаної з особливостями несення служби в районі ООС, усі вони вже виконували бойові завдання. На сьогодні четверо з них, які показали свої фахові та лідерські якості, плануються до призначення на посади командирів рот.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Президент України Володимир Зеленський та Президентка Молдови Мая Санду вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування
Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді (U23) представниця України Конрад Емелі здобула бронзову нагороду у змаганнях на шпагах.

Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Усього від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО
Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО

Цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек».

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Майстер-сапер БПЛА

від 21000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Начальник зв’язку, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Оператор FPV-дронів (ЗСУ)

від 20100 до 120100 грн

Слов'янськ

Старобільський РТЦК та СП

--- ---