ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ми не зможемо зупинити війну та повернути території без нашого війська та без прямих перемовин з Росією — Президент України

Новини
1 Грудня 2021, 12:51
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що готовий до прямих переговорів з керівництвом Російської Федерації, яка анексувала Крим і веде з нашою державою війну на Донбасі, для встановлення миру та повернення тимчасово окупованих українських територій, повідомляє Офіс Президента.

Виступаючи з Посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, Володимир Зеленський наголосив: «Вісім років триває війна на Донбасі. Вісім років, як Росія анексувала Крим. І я не боюся говорити про це всім і говорити прямо росіянам. Саме тому, водночас, я не боюся прямої розмови з ними. Ми не боїмося прямого діалогу».

За його словами, в Україні чудово розуміють, хто з європейських країн підтримує Україну, а хто тільки вдає, що підтримує. Водночас Президент зазначив, що Україну зможе захистити лише її сильна, потужна армія, на яку вона насамперед покладається.

«І ми повинні зізнатися, що без нашого війська ми не зможемо зупинити війну. І ми повинні сказати правду, що не зможемо зупинити війну без прямих перемовин з Росією. І сьогодні це визнали вже всі зовнішні партнери. А деякі внутрішні цього не визнають. Ми повинні говорити, знаючи, що в нас сильна, потужна армія. І не боятися зараз говорити одне одному правду, якщо хочемо повернути Донбас. А якщо хочемо просто про це говорити, то давайте нічого не робити», – заявив Глава держави.

Володимир Зеленський закликав усіх політиків, незважаючи на партійну приналежність, а також усіх бізнесменів разом боротися за Українську державу й за повернення її територій.


На фронті зафіксовано 255 боєзіткнень, найбільше — на Покровському та Костянтинівському напрямках
На фронті зафіксовано 255 боєзіткнень, найбільше — на Покровському та Костянтинівському напрямках

Протягом минулої доби між українськими захисниками та російськими окупантами відбулося 255 бойових зіткнень.

У Києві та Вишневому зросла кількість загиблих через російську атаку
У Києві та Вишневому зросла кількість загиблих через російську атаку

Рятувальники дістали з-під завалів будинку у Дарницькому районі Києва ще три тіла.

«Не треба боятися важкої роботи піхоти»: історія контрактника бригади Чорних Запорожців
«Не треба боятися важкої роботи піхоти»: історія контрактника бригади Чорних Запорожців

«Козак» — 22-річний піхотинець 72 ОМБр імені Чорних Запорожців. До війська долучився, підписавши контракт «18–24».

Генштаб ЗСУ: російські війська втратили за добу 1200 солдатів і 9 танків
Генштаб ЗСУ: російські війська втратили за добу 1200 солдатів і 9 танків

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 1200 військових, 9 танків та майже 60 артилерійських систем.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

WorkUa Пілот БПЛА

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Рота УБАК (37 ОБрМП)

RobotaUa Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

RobotaUa ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ (Оператор БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Ужгород

Перший відділ Ужгородського РТЦК та СП

WorkUa Водій

від 20000 до 100000 грн

Білогір'я

Четвертий відділ Шепетівського РТЦК та СП

WorkUa Діловод

від 30000 до 100000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

ПУБЛІКАЦІЇ