ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цифровізація в Україні: компанію Apple зацікавив проєкт онлайн-допомоги ветеранам

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2021, 19:53

Представники Міністерства у справах ветеранів України зустрілися з Директором зі взаємодії з органами державної влади компанії Apple Марком Ленноном і презентували демоверсію системи MARTA, яка у майбутньому дозволить учасникам бойових дій отримувати психологічну допомогу та оцінювати стан здоров`я зі смартфона або комп`ютера.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

Марк Леннон сам є ветераном, тому виявив високу залученість щодо питання реінтеграції та реабілітації українських військових, наголосивши, що саме розвиток моделі переходу з військової кар’єри до цивільної, над яким працює Мінветеранів із іншими суб’єктами сектору безпеки і оборони, є ключовим.

«Сьогодні в багатьох аспектах Україна трансформується і йде шляхом реформ. Це стосується і ветеранської політики, і я бачу в контексті своєї практики, що ви йдете у вірному напрямку і розставляєте правильні пріоритети, ‒ зазначив МаркЛеннон. – Ви можете розраховувати на мою допомогу. Готовий ділитися досвідом, тому що це питання є важливим для суспільства і для мене особисто. Про ветеранські проблеми, як і ви, можу розмовляти годинами».

Стежте за нами в Instagram