ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Коли ВСП реформують у Військову поліцію? Це питання обговорили на міжнародній конференції військових правоохоронців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Листопада 2021, 12:55

У Львові триває конференція Підкомітету військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету (БОКК) з питань військового співробітництва та оборонного реформування за участю представників військових правоохоронців України та військової поліції країн-партнерів.

Українську делегацію нині очолює начальник управління проведення службових розслідувань – заступник начальника головного управління Військової служби правопорядку у ЗСУ полковник Юрій Бабич.

— Ми дуже раді, що після тривалої півторарічної перерви, пов’язаної з пандемією, у нас з’явилась можливість зустрітися з нашими іноземними партнерами та колегами. Мета цього заходу — підбиття підсумків за певний період роботи та планування на наступний, зміна головуючого від країн – партнерів НАТО і передача повноважень адміністрування від канадської сторони ЮНІФАЄР до представників національної гвардії США, — зазначив полковник Юрій Бабич.

За словами офіцера, протягом п’яти останніх років канадська місія ЮНІФАЄР надавала всебічну допомогу у реформуванні та становленні Військової служби правопорядку як майбутньої Військової поліції.

— Якщо конкретизувати цю допомогу, то вона має декілька напрямків. Передусім це розвиток і підготовка навчальної бази 25-го навчального центру ВСП та підготовка самостійних інструкторів. За цей час було підготовлено близько 1600 військовослужбовців ВСП, які можуть і вміють навчати особовий склад наших підрозділів. Другий напрямок — матеріально-технічна допомога. 63 нові транспортні засоби передали наші друзі, частина з яких виконує завдання у підрозділах ВІДБР, які зі свого боку набули набагато якісніших спроможностей. Крім того, для потреб ВСП було закуплено чимало іншої техніки, зокрема комп’ютерної, лептопів тощо. Надалі планується закупівля спеціалізованого обладнання для проведення слідчих дій, — розповів Юрій Володимирович.  

Однак найголовніше, чого очікують представники ВСП від цієї зустрічі — спільними зусиллями пришвидшити ухвалення Закону «Про Військову поліцію».

— Ми бачимо перспективи у цьому напрямку. І найголовніше, що ми маємо розуміння на рівні керівництва держави з цього питання. Ми очікуємо сприяння від представників країн НАТО в ухваленні цього закону й, відповідно, проведення низки заходів, які дадуть нам можливість якнайшвидше набути спроможностей. Зокрема щодо розслідування кримінальних правопорушень та оперативно-розшукової діяльності, — наголосив начальник управління проведення службових розслідувань – заступник начальника головного управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України полковник Юрій Бабич.

Фото авторів

Позаштантий кореспондент АрміяInform
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих
У Дніпрі завершили пошуково-рятувальну операцію: стала відома остаточна кількість загиблих

У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.

Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми
Друга група інвалідності — дорого: у Хмельницькому затримали організатора схеми

Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.

«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони
«Лютий» і «Пекло» для російської нафтянки: ГУР вперше розповів про свої діпстрайк-дрони

За гуркотом на російських нафтопереробних заводах, інших військових об'єктах, складах і логістичних вузлах стоїть складна робота.

Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів
Звичайна «буханка», а вибухнула, як «цар-хліб»: розліт російського буса було видно за десятки кілометрів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади видовищно знищили ворожу «буханку» з боєприпасами.

Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій
Шлях до пекла: під Добропіллям російські штурмовики гинуть дорогою до наших позицій

Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» зробили добірку різанини ворожої логістики на Добропільському напрямку.

Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч
Догляд за родичами замість мобілізації: у Сумах викрили схему ухиляння за $15 тисяч

Правоохоронці викрили 26-річного жителя обласного центру, який організував схему незаконного отримання відстрочки від мобілізації та виїзду за межі України.

ВАКАНСІЇ
Старший навідник (артилерія)

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Штурман БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Командир стрілецького взводу

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Командир машини

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---