ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Американські військові інструктори з Флориди прибули на Львівщину

Прочитаєте за: 3 хв. 30 Листопада 2021, 19:40

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась офіційна церемонія передачі повноважень новому командуванню «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (Joint Multinational Training Group – Ukraine). Оперативну групу «Рейвен» 81-ї механізованої бригадної тактичної групи «Страйкер» Національної гвардії штату Вашингтон під командуванням полковника Джеймса Перріна змінили військовослужбовці  бойової групи 53-ї піхотної бригади Національної гвардії штату Флорида на чолі з полковником Джеррі Глассом.

Церемонія відбулась у присутності заступника Міністра оборони України Олександра Поліщука, Командувача 7-го командування з підготовки ЗС США бригадного генерала Джозефа Гілберта, військового аташе при посольстві США в Україні полковника ЗС США Брітані Стюарт, командирів і військовослужбовців армій країн-партнерів, які беруть участь у підготовці українських військовослужбовців.

Традиційно церемонію розпочали зі спільної молитви та виконання державних гімнів України та США. Після цього військовослужбовці оперативної групи «Рейвен» перед строєм згорнули свій прапор, а наступники — піхотинці 53-ї бригади — розгорнули і підняли свій стяг на знак прийняття на себе командування в межах «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

Довідково. «Об’єднана багатонаціональна група з підготовки – Україна» (Joint Multinational Training Group – Ukraine) розпочала свою діяльність на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з 20 квітня 2015 року.

  • Основні завдання JMTG-U:
  • підготовка підрозділів Збройних Сил України за стандартами НАТО;
  • підготовка інструкторського складу;
  • розвиток Навчального центру підготовки підрозділів.

Серед основних напрямків підготовки JMTG-U: 

  • створення комплексної системи підготовки підрозділів за стандартами НАТО;
  • підготовка інструкторського складу за стандартами НАТО;
  • наставництво підготовленого інструкторського складу під час здійснення підготовки бригад;
  • наставництво під час здійснення колективної підготовки розвідувальних підрозділів і частин.

До складу «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» входять представники США, Канади, Литовської Республіки, Королівства Данія, Королівства Швеція.

— Від імені Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, Міністра оборони України, від себе особисто дякую вам за вашу діяльність, — звернувся заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук до учасників церемонії. — Ви надали нам суттєву допомогу у підготовці наших підрозділів відповідно до стандартів НАТО. Ви вже продемонстрували вражаючий результат. Загалом ми підготували більше ніж 25 тисяч військовослужбовців. Цей рік став дуже важливим для нашого стратегічного партнерства.  Лише за останні три місяці міністри оборони наших країни мали три дуже плідні зустрічі, які мали на меті зменшити напругу в регіоні та реагувати на кризові ситуації.

— Це велика честь для Сполучених Штатів Америки стояти пліч-о-пліч з українськими військовими під час боротьби України за її суверенітет і територіальну цілісність. Ми віддані цій цілі, — зазначив Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Джозеф Гілберт у своєму виступі. — Діяльність «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» сприяє розвитку збройних сил наших країн, зміцнює наше партнерство.

Наприкінці церемонії військовослужбовці оперативної групи «Рейвен» 81-ї механізованої бригадної тактичної групи «Страйкер» отримали відзнаки Міністра оборони України, Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача Сухопутних військ ЗС України та начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram