ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Родині загиблого з Чернігівщини військового надали матеріальну допомогу

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2021, 19:30

Представники військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» з Чернігова та місцевий аграрій вирішили надати допомогу сім’ї полеглого на сході України військового розвідника Євгена Ареф’єва.

−  Ми відвідали цю сім’ю, зокрема, його маму Валентину Єфимівну, дружину Тетяну та сина Віталіка. Дуже приємно, що до цього долучився мій друг, місцевий аграрій Володимир Загаба, та передав безоплатно 150 кілограм картоплі родині. Водночас я приніс подарунки та солодощі своєму «хресному побратиму» маленькому Віталіку. Проєкт «Хресний побратим» передбачає закріплення  за дітьми полеглих українських захисників до 16 років воїнів нашої спілки. Ми і надалі будемо надавати усіляку допомогу нашим військовим і особливо родинам загиблих, адже вони в першу чергу її потребують, − каже учасник АТО/ООС, колишній розвідник, член  військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» полковник запасу Сергій Бачурін.

Водночас Сергій Бачурін вручив почесну нагороду аграрію Володимиру Загабі від керівництва військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» за плідну співпрацю щодо підтримки українських захисників та членів їхніх родин.

Читайте також: «Подякуй Родині загиблого і вшануй забігом Героя»

9
2

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram