ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Курсанти-танкісти освоюють навички підводного водіння бойових машин

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2021, 14:09

У Військовому інституті танкових військ Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» проведено комплексні практичні заняття з легководолазної підготовки для курсантів-старшокурсників факультету озброєння та військової техніки.

Майбутні офіцери вдосконалювали свої знання та практичні навички. Всі елементи, що відпрацьовувались, були розділені на декілька етапів та включили питання підготовки військової техніки до подолання водних перешкод. Курсанти виконали роботи зі встановлення обладнання для підводного водіння військової техніки,відпрацьовували алгоритм дій в ізолюючому протигазі на суші, тренувалися у наданні першої медичної допомоги, спорядженні, підготовці та перевірці працездатності ізолюючого протигазу ІП-5, а також виконували завдання в ізолюючому протигазі під водою у басейні навчально-тренувального комплексу.

Наприкінці комплексного практичного заняття проведено відпрацювання дій екіпажів на гідротренажері під час затоплення танку та виходу з нього. Подібні заняття є обов’язковим елементом підготовки воїнів-танкістів, але насамперед це – психологічний тест, який проходять курсанти перед подоланням водних перешкод на бойових машинах.

За інформацією Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ»

Читайте нас у Facebook
Мітки: