ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

122 гектари землі отримали ветерани лише на території однієї селищної ради на Житомирщині

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Листопада 2021, 13:21

Ще не так давно старовинне з тисячолітньою історією містечко Ружин на Житомирщині було районним центром. Але після нещодавньої адміністративно-територіальної реформи в Україні Ружинський район було розформовано і смт Ружин разом з навколишніми селами увійшло до складу сусіднього Бердичівського району. Проте це — велика територіальна громада, на території якої, зокрема, мешкають сотні ветеранів війни на Сході. Тож сприяння у забезпеченні законних пільг і гарантій учасників АТО/ООС тут є одним із пріоритетних напрямків діяльності, говорять у Ружинській селищній раді.

Також співробітники селищної ради зазначають, що майже 80 % питань, які депутати розглядають на кожній сесії, — земельного характеру. Це, зокрема, і виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Так, від початку поточного року колишнім військовослужбовцям надано 71 дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність. З них затверджено, тобто перейшло у власність, 63. Загальна площа земельних ділянок, виділених захисникам на Ружинщині, становить 122,8194 га.

Окрім того, відповідно до комплексної програми соціального захисту населення Ружинської селищної ради, учасникам АТО/ООС, які внаслідок бойових дій отримали інвалідність, з місцевого бюджету виділено 23 500 грн матеріальної допомоги.

Не забуті й сім’ї тих, хто віддав життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Родини загиблих забезпечили дровами на весь опалювальний сезон.

 

Читайте також:

Близько 400 ділянок землі від початку року отримали учасники бойових дій на Житомирщині

На Тернопільщині майже 8 тисяч ділянок землі є власністю учасників АТО (ООС)

3
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram