ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Безоплатно і без ЗНО: у Миколаєві обговорили освітні пільги для ветеранів

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Листопада 2021, 10:32

У Миколаєві на базі Міського центру підтримки внутрішньо-переміщених осіб та ветеранів АТО відбулася робоча зустріч між представниками Центру та Національного університету кораблебудування (НУК) імені адмірала Макарова  в рамках меморандуму про співпрацю, який було підписано минулого місяця.

Цього разу сторони обговорили потенційну можливість для учасників АТО/ООС здобувати вищу освіту за такими спеціальностями, як «Прикладна механіка», «Енергетичне машинобудування» тощо за державною квотою 1 (безоплатно і без складання ЗНО)  наступного року.

– Ми корисні один одному, адже на базі Міського центру студенти університету, які навчаються за спеціальністю фізична культура та спорт, психологія, право мають змогу на практиці застосовувати свої знання,  повсякденно й з усіма категоріями людей, яким справді потрібна допомога, −  говорить директор Міського центру ВПО та ветеранів АТО Віктор Моїсеєв.

За словами доцента НУК Сергія Копійки, університет почав допомагати учасникам російсько-української війни, не чекаючи жодних програм та грантів.

– Усім відомо, що наш університет з 2014 року допомагав усім тим, хто вже демобілізувався, і тим, хто проходив службу. Чимало бійців закінчили наш університет, – каже Сергій Копійка.

До слова, посада доцента не стала чоловіку на заваді, щоб у серпні 2014 року стати до лав першого добровольчого батальйону «Фенікс» у складі 79-ї бригади.

Нагадаємо, що Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова є провідним вищим навчальним закладом в Україні, який готує фахівців для суднобудівної та суміжних галузей промисловості, морегосподарського комплексу й інших галузей економіки України.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram