ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Офіцери Національної академії два тижні вивчали досвід підготовки інженерів у навчальних підрозділах ЗС Канади

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Листопада 2021, 19:35 12

Делегація Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запозичувала педагогічний досвід у своїх колег в Канаді. До її складу увійшли начальник кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення полковник Дмитро Окіпняк та старші викладачі цієї ж кафедри підполковник Валерій Малюк і майор Володимир Кирильчук.

Як розповів полковник Дмитро Окіпняк, на запрошення керівництва тренувальної місії ЗС Канади в Україні ЮНІФАЄР вони відвідали Центр бойової підготовки на військовій базі Гейджтаун в однойменному населеному пункті, що в провінції Нью-Брансвік.

— Метою візиту було ознайомлення з організацією підготовки офіцерів інженерних військ Збройних сил Канади, зокрема з перебігом  атестації, яку проходять майбутні канадські офіцери після завершення навчання на базовому інженерному офіцерському курсі, — зазначив офіцер.

Під час візиту представники кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення провели зустрічі з командирами  Центру бойової підготовки, Канадської школи військових інженерів  та Канадського тренувального центру, що в місті Вейнврайт, ознайомилися з організацією системи військової освіти в Центрі бойової підготовки та Канадській школі військових інженерів, а також із порядком проведення завершальної атестації офіцерів-випускників Канадської школи військових інженерів та діяльністю 1-го Королівського бойового інженерного полку та Канадського маневреного тренувального центру, що дислокуються у Вейнврайті.

— Ця робоча зустріч відкриває для нас можливість на власні очі побачити, як організовано освітній процес у військових навчальних закладах країн-членів НАТО. Ми побачили цікаві й ефективні  підходи, які в подальшому плануємо впровадити у процес підготовки курсантів Національної академії сухопутних військ. Це дасть змогу якісно та швидко досягти стандартів НАТО та підвищити рівень компетентності випускників, — підкреслив полковник Дмитро Окіпняк.

Фото полковник Дмитро Окіпняк

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл, Новини