ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Громадській раді представили основні напрямки трансформації системи військової освіти

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Листопада 2021, 14:49 3

У Києві в Центральному будинку офіцерів ЗС України відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві оборони України. У фокусі уваги засідання – обговорення актуальних питань розвитку системи військової освіти у Збройних Силах України та впровадження демократичного цивільного контролю над ЗСУ.

Від оборонного відомства щодо поточного стану розвитку системи військової освіти виступив директор Департаменту військової освіти і науки Міноборони Володимир Мірненко. Він, зокрема, детально поінформував представників громадськості щодо основних напрямків трансформації системи військової освіти, серед яких створення єдиної уніфікованої системи підготовки персоналу для сил безпеки і оборони з урахуванням досвіду держав-членів НАТО та досягнення сумісності шляхом впровадження у системі професійної військової освіти процесів планування та ухвалення військових рішень. 

Ще один важливий напрямок − забезпечення якості вищої освіти й професійної військової освіти та відповідність національних освітніх програм вимогам стандартів НАТО. Володимир Мірненко розповів про майбутню систему військової освіти, зокрема про підготовку військових лікарів. 

Крім того, він представив Дорожню карту вдосконалення мовної підготовки у ЗС України. Реалізація положень Дорожньої карти дасть змогу підвищити рівень мовної підготовки особового складу відповідно до потреб ЗСУ та створити нову безперервну систему вивчення (використання), удосконалення та підтримання рівня володіння іноземною мовою під час службової діяльності. Це дасть можливість виконати вимоги цілі партнерства Україна − НАТО G1200 «Мовні вимоги».

На засіданні обговорили стан громадського контролю у Міноборони та ЗСУ. Представники Громадської ради висловили пропозиції щодо налагодження більш ефективної співпраці з оборонним відомством та забезпечення більш ширшого представництва громадськості в консультативно-дорадчих органах при Міноборони.

Інше ключове питання засідання − забезпечення соціального захисту діючих військовослужбовців ЗСУ, членів їхніх сімей та ветеранів військової служби.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини, Соціальний захист