ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Глава держави обговорив з канцлером Німеччини безпекову ситуацію на українсько-російському кордоні

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Листопада 2021, 8:46 1

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель обговорили безпекову ситуацію, пов’язану з концентрацією військ Російської Федерації на кордонах з Україною.

Про це інформує Офіс Президента України.

«Співрозмовники погодилися з необхідністю координації зусиль міжнародної спільноти у питанні локалізації загроз з боку РФ та збереження санкційної політики», – йдеться в повідомленні.

Глава Української держави поінформував Федерального канцлера про безпекову ситуацію на Донбасі, а також кроки, які здійснює Україна з метою досягнення миру.

Співрозмовники відзначили необхідність продовження роботи в Нормандському форматі.

Президент України подякував Ангелі Меркель за незмінну багаторічну підтримку територіальної цілісності й суверенітету нашої держави, а також за активну позицію у переговорах у Нормандському форматі.

Також було обговорено міграційну кризу на кордонах країн ЄС з Білоруссю. Співрозмовники відзначили важливість координації дій між Україною та Євросоюзом задля недопущення використання міграційної кризи з метою дестабілізації ситуації в державах Європейського Союзу та в Україні.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини, Новини світу та України