ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Світ отримав важливий сигнал від американської адміністрації щодо України – Оксана Маркарова

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2021, 10:47

Коментуючи заяву президента США Джо Байдена, яку оприлюднено на сайті Білого дому, в пам’ять про Голодомор, посол України в США Оксана Маркарова на своїй офіційній сторінці у Фейсбук зазначила:

«Ще раз про важливий сигнал від американської адміністрації щодо України:

Ця заява – продовження  великої кількості двосторонніх зустрічей та телефонних перемовин, повноцінного візиту Президента України до США, зустрічі Президентів в Глазго, 4 зустрічей міністра Дмитра Кулеби та секретаря Блінкена, багато інших делегацій високого рівня, запуск Комісії стратегічного партнерства та Комісії з торгівлі та інвестицій. Це все показує новий якісний рівень стратегічної дружби між нашими країнами та те наскільки Україна є в фокусі уваги США».

У заяві Джо Байдена США підтверджують  свою відданість народу України та непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Посол України в США  також зазначила, що останній раз Президент США особисто від себе робив заяву з цього приводу лише у 2009 році. Тоді була заява особисто від Президента Барака Обами. Потім у 2010 була заява від речника РНБ, у наступні роки і до 2016 були заяви від пресслужби Білого дому, а після того у 2018 році була згадка в загальній заяві Президента США до Дня жертв комунізму.

Читайте нас у Facebook