ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

10 курсантів Національної академії сухопутних військ відзначені престижними преміями

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Листопада 2021, 14:03

Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада щорічно призначають премії для студентів закладів вищої освіти області з нагоди Міжнародного дня студента. Премії призначаються студентам, які відзначилися в навчальній і науковій роботі, беруть активну участь у громадському житті університету, міста, області.

Цього року престижними преміями, зокрема іменними, були відзначені двісті студентів із різних закладів освіти області. Приємно зазначити, що ними були удостоєні й курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 10 курсантів стали номінантами премій імені Олени Степанівни, В’ячеслава Чорновола та Дмитра Вітовського. Це Владислав Амбарцумян, Богдан Белінський, Володимир Голубович, Валентин Миронович, Олександр Хомицький, Дарія Кондратьєва, Анна Мазорук, Лілія Обиход, Катерина Фальчиян та Людмила Сюзєва. До речі, Людмила була удостоєна одразу двох премій: імені Олени Степанівни та В’ячеслава Чорновола.

У Львівському Національному університеті імені Івана Франка їх особисто вітав голова Львівської ОДА Максим Козицький. 

— На головному корпусі університету імені Івана Франка латиною написано: «Освічені громадяни — окраса своєї батьківщини». Як і для кожної держави, для України життєво важливо, щоб молодь бачила своє майбутнє саме тут, на Батьківщині. Перед українськими студентами сьогодні відкритий весь світ. І я бажаю їм використати всі можливості. Але всі пам’ятаймо: найамбітніший виклик і справжнє наше спільне досягнення — це побудувати успішну та квітучу державу саме тут, у себе вдома, — наголосив під час зустрічі з талановитою молоддю голова Львівської ОДА Максим Козицький.

До речі, сума кожної премії — 6000 гривень.

Фото пресслужби НАСВ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,