ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Презентовано нову Інструкцію з фізичної підготовки в системі Міністерства оборони

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2021, 9:31 8

У стінах Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася презентація новоствореної Інструкції з фізичної підготовки у системі Міністерства оборони України для курсантів та науково-педагогічного складу Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій. Про це повідомляє сайт НУОУ.

— Збройні Сили України постійно розвиваються і в контексті цього змінюються підходи та принципи підготовки кваліфікованих кадрів та матеріально-технічні можливості. Цей документ є важливим кроком до взаємосумісності українських навчально-освітніх програм з фізичної підготовки військовослужбовців з програмами країн-партнерів НАТО. І саме ви, провідні фахівці інституту та майбутні офіцери, будете втілювати у життя все те, що закладено у новій Інструкції, підсилюючи фізичну та бойову готовність підрозділів українського війська, — наголосив начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов.

Під час презентації начальник відділу нормативно-методичного забезпечення фізичної підготовки та спортивної роботи полковник Григорій Сухорада ознайомив присутніх зі змістом, новими підходами та принципами, що закладені в Інструкції та відповів на запитання, що турбували аудиторію.

10
5
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Спорт