ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новітня лапароскопічна відеосистема пройшла успішне випробування в Ірпінському військовому шпиталі

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2021, 14:47

У Військово-медичному клінічному лікувально-реабілітаційному центрі Міністерства оборони (м. Ірпінь) було проведено першу операцію за допомогою лапароскопічної відеосистеми експертного класу 4К візуалізації Olympus, повідомляє Ірпінський військовий шпиталь.

«Новітнє обладнання успішно пройшло випробування під час операції та зарекомендувало себе лише з позитивного боку. Військові лікарі центру відзначили його ефективність та результативність. Загалом це дозволяє одночасно максимально детально розглядати патологію у грудній клітці чи черевній порожнині під час оперативного втручання та  дає можливість хірургам краще ідентифікувати патологічні зміни і бути надзвичайно точним у своїх діях», − зазначено в повідомлені.

За словами провідного хірурга центру, на новому обладнані успішно проведена операція, яка мала швидкий та безпечніший перебіг, аніж на попередньому обладнанні.

Завдяки проєкту міжнародної технічної допомоги «Гуманітарна медична допомога Україні» та за фінансування уряду Японії, це обладнання є незамінним у проведенні операцій для пацієнтів із пораненнями, захворюваннями  та травмами.

Читайте нас в Telegram