ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Кленова Арка – 2021»: учасники відпрацювали взаємодію зі ЗМІ під час миротворчої операції

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Листопада 2021, 16:49

У навчально-тренувальному центрі НАТО і Сил оборони Грузії триває багатонаціональне командно-штабне навчання «Кленова Арка – 2021» за участю військовослужбовців Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, багатонаціональної бригади ЛитПолУкрбриг, Збройних Сил Грузії, Болгарії, Македонії, Литви, Польщі та Канади.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За сценарієм навчань командир десантно-штурмового батальйону  окремої десантно-штурмової бригади на практиці провів умовну зустріч із представниками ЗМІ, на якій розповів про основні завдання ймовірної миротворчої операції у визначеному районі. Надалі офіцер через масмедіа звернувся до місцевого населення з необхідними меседжами, щоб забезпечити спокій в  даній операційній зоні. Водночас на час проведення завдань за призначенням миротворчого контингенту командир батальйону скоординував мешканців регіону до співпраці зі структурами місцевої влади та офіцерами цивільного-військового співробітництва.

Цього ж дня представником Збройних  Сил Канади підполковником  Джоном Флінтом  було прочитано ґрунтовну лекцію щодо етапів і механізмів ухвалення рішення в екстремальних  умовах під час ведення бойових дій.

На завершення дня головним сержантом десантно-штурмового батальйону Юрієм Широких для іноземних партнерів донесені  цікаві історичні віхи розвитку Десантно-штурмових військ Збройних Сил України та бойовий шлях окремої десантно-штурмової бригади. Найбільш зацікавила присутніх розповідь про бойову участь  десантників бригади в російсько-українській  війні.

Читайте нас в Telegram