ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Україні створено міжвідомчий штаб для координації дій силових органів щодо захисту кордону

Прочитаєте за: 1 хв. 23 Листопада 2021, 12:15

В Україні почав роботу міжвідомчий штаб, що координуватиме дії силових органів щодо захисту державного кондону. До складу штабу входять представники Міноборони, командувань ЗСУ та СБУ, МВС, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, ДМС, МЗС, , Мін’юсту, Мінфіну, Мінінфраструктури.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«В Україні розпочав роботу міжвідомчий штаб, який координуватиме взаємодію суб’єктів, залучених до посилення та захисту українського кордону. Новоутворений штаб націлений на протидію можливій міграційній кризі на кордоні», – йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, робота штабу відбуватиметься під керівництвом першого заступника голови Держприкордонслужби Володимира Нікіфоренка, який, серед іншого, повідомив, що міністерства та органи виконавчої влади мають організувати заходи об’єднаної підготовки складових сектору безпеки і оборони у взаємодії з органами місцевого самоврядування для забезпечення готовності до дій із посилення охорони та захисту державного кордону України.

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк зазначив, що необхідно максимально ефективно використати час, щоб скоординувати всі необхідні дії. «Адже як показує ситуація, тактика дій пов’язана з незаконною міграцією з Білорусі в країни ЄС є неоднозначною, кожен день щось змінюється».

Він додав, що штаб має негайно виносити пропозиції для розгляду урядом або Верховною Радою у разі гострої необхідності реалізації окремих завдань під час реагування на ситуації, що безпосередньо виникають на кордоні.

 

 

Читайте нас у Facebook