ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські військові відпрацювали нову тактику застосування «Байрактарів» та «Джавелінів»

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Листопада 2021, 19:49 5

На полігоні «Широкий Лан» у рамках підбиття підсумків діяльності Збройних Сил України за 2021 рік відбулось інструкторсько-методичне заняття із застосуванням розвідувально-ударних комплексів «Байрактар» та протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

«Ми придбали й отримали від партнерів як матеріально-технічну допомогу високотехнологічне озброєння, що суттєво підвищило боєздатність Збройних Сил України.

Враховуючи досвід бойових дій в районі проведення операції Об’єднаних сил, сьогодні ми відпрацювали нову тактику його застосування в бойових умовах та продемонстрували її командирам бригад і полків. Ми також показали їх комплексне застосування в умовах ночі та поганої видимості», – наголосив Головнокомандувач ЗС України.

Він додав, що метою інструкторсько-методичного заняття є опрацювання єдиних поглядів на організацію та проведення заходів підготовки військ (сил) у 2022 навчальному році з урахуванням іноземного досвіду та досвіду, здобутого Збройними Силами України в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«Я щиро вдячний нашим партнерам за вагому матеріально-технічну допомогу і непохитну підтримку України», – додав Валерій Залужний.

15
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини